10000 liraya ihtiyacım var hangi banka uygundur?

Arkadaşlar simdi sizlere durumunu ozetleyeyim. mali müşavir yaninda muhasebeciyim 6 ay önce 1300 ile başladım su an 1500 alıyorum. ufak ufak kenara para arıyorum. su an 2400 falan biriktirebldim. seneye eylüle kadar 8-9 bin civarı birikimim oluyor. simdi gelelim asil meseleye ben muhasebeciyim fakat sevmiyorum. oyunculuk kursuna gitmek istiyorum. fakat gideceğim kursun fiyatı 10 bin lira. simdi o kursa gidersem 10 bin liraya ihtiyacım olacak. o biriktirdiği parayı vermek istemiyorum. onun yerine o biriktirigim para kenarda dursun bir bankadan 10 bin kredi cekeyim.36 ay 48 ay falan odeyim ama çok olmasın ayda 200-250-300 falan.. eve de destek oluyorum cunku. boyle kredi veren en uygun banka hangisidir? Bu işlemi önümüzdeki eylül gibi düşünüyorum yalniz?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bankaların hepsi aynı artık genelde ama ihtiyaç kredileri en fazla 3 yıl vadeli oluyor.10000 bin lirayada aylık minimum 360 lira falan olur taksidi. Doğru düşünüyorsun, bir yıl geciktireceğine şimdiden başlayabilrsin ve ödemekte zorlanmazsın. Hiç üşenmeden bütün bankaların faiz oranına ve aylık taksitlerini tek tek internetten kontrol et. Ben şu an İng bank ı önerebilirim. Çünkü kredi ödemesi 3 ay sonra başlıyor. Ama önceliğin maaş aldığın banka olsun..

0|0
    0|0
  • Ziraat bank uygundur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...