Sinemaya gitmek,, Hayatta; rahatlamamı,, unutmamı,, kendimden sıyrılmamı sağlayan nadir eylemlerdendir.. Ya sizin için?

Sinemaya gitmek,, Hayatta; rahatlamamı,, unutmamı,, kendimden sıyrılmamı sağlayan nadir eylemlerdendir.. Ya sizin için?
🌼🌼🌼🌼

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim içinde öyle. Reha Erdem'in filmini bekliyorum bu aralar umarım sinemaya gelir. :D

1|0
    0|0
    • 2ay

:) nasıl bir film bu?

• 2ay

Hmm izlenebilir güzellikte bir konusu var gibi..
      Dilerim sinemaya gelir :)

• 2ay

Bende aşırı diliyorum. Kosmostan sonra Reha Erdem'in bir filmini daha izleyesim geldi.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevdiğim veya beklediğim herhangi bir filmin ilk beyazperde üzerinden izlemek hoşuma gidiyor. Keyifli vakit geçirmek için uygun bir yer...
    Misal, yarın akşam bir aksilik olmazsa gideceğim.

1|0
    0|0
  • Ya sinema vazgecilmez bir tutku tamamen katılıyorum sana :)) ben her sene gelcek filmleri listeleyip takip ediyorum:))

1|0
    0|0
  • bisikletr binmek
    sahilde oturmak
    sinemaya gitmek
    geceleri evde film izlemek

1|0
    0|0
  • Sinemanın yerini gerçekten hiçbir şey tutmaz, her ne kadar içi boş olan filmler olsa da. Hele 70'li yıllarda tadına doyum bile olmazdı.

1|0
    0|0
  • evet bende evde gece bı fılm atıorm tv ye buyuk ekranda ışıklarda kapalı 1080p fılmler canlı canlı ohhhh kendıme gelıorm yemnle..

1|0
    0|0
  • bugün valla kendi kendime dedim sinemaya gideyim söyle bir başıma diye hafta sonu gidim bari

1|0
    0|0
  • Son 5 yılda en fazla 5 filme gitmişimdir... o da 3 diye hatırlıyorum da, hani yalan olmasın..

1|0
    0|0
  • Antrenman yapmak benim icin en ideal hayattan siyrilma yontemi ;)

1|0
    0|0
  • Ata binmek.

1|0
    0|0
  • gitar calmak

1|0
    0|0
  • Sinemadan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Bir kaç gün yanlız kalmak... Yanlız film izlemek yanlız yemek yapmak yemek yanlız gezmek vs..

1|0
    0|0
  • Doğada olmak Off orda yapmak suyla çamurla toprakla buluşmak

0|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle.. doğa geziside vazgecilemez guzelliklerden..

• 2ay

:) benim sormak istediğimde aslında.. sinemaya gitmek sizlerde nasil etkiler yaratıyor du :) :)
      Sanirim yanlış ifade etmişim :) bende olan etkisini paylasirken :)

• 2ay

Evet anlık olarak kötü düşüncelerden uzaklaşıp eğlenmeme birkaç saat hoş ve güzel Zaman geçirmeme vesile oluyor ama negatif enerjimi almıyor

• belki seninle gitsem iyi gelebilirdi

0|0
    0|0
  • Sabahlara kadar sevdigim kadın ile sevişmek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim icin onemi yok

1|0
    0|0
  • sinema ıyıdır

1|0
    0|0
  • Aynı şekil ama korku filmi olmassa gitmem

1|0
    0|0