Doğum Yapmaktan, Hamilelikten Korkanlar Var mı ? Yorumlarınız.

--- Kimler Annelik duygusunu bir an önce tatmak istiyor ?

--- Hamilelikten korkanlar var mı ?

--- Doğumdan korkanlar var mı ?

0|0
26|1

En İyi Kız Görüşü

• Henüz anne değilim fakat oldukça anacım. Bütün çocukları çok seviyorum. Onları koruyorum, onlara saygı gösteriyorum, onlar için endişelenip onların mutlu olduğunu gördüğümde seviniyorum.Anne olmak bambaşka bir duygu olmalı, belki de ilk kez anne olunca gerçek bir kadın olduğumu hissettirecek bana.

Korkmuyorum, aksine onu kucağıma almak için sabırsızlanıyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• bende anne olmak istiyorum umarım yüce rabbim bizi evlat sevgisiyle sınamaz herkesin kalbindekini versin yüce allahım bir an önce bana da tatdırsın o sevgiyi

0|1
    0|0
  • ben korkmuyorum

0|0
    0|0
  • belki canın yanacak ama o güsel küçük masum şeyi eline alınca eminim bütün acılar biter hayal ediyorum da içimde bir yaşayan canlı olsa ve o benim canımdan olsa heralde hiç korkmazdım doğumdan çünkü şimdiye kadar hiç duymadım eline bebeğini aldıktan sonra ayy çok kötüydü götürün gözüm görmesin gibi bir laf hepsi kucağına alıyor ve ne kadar tatlı olduğuna bakıor demekki acıyı o kısa sürede unutturabiliyor.çocukları çok seviyorum ve 4 tane istiyorum :)

0|1
    0|0
  • doğum yapmaktan çok korkarım

1|1
    0|0
  • Yani biraz korkuyorum ama o acıya değer bence. Sonuçta çocuğunu kucağına almak çok harika bir duygu

1|2
    0|0
  • tabiki korkulur,ama en güzeli o acıya rağmen bebeği kucağa almak

kadınlar ilk acısında kalsalardı tekrar bebek yapmazlardı demekki, evlat herşeye değer:)

0|1
    0|0
  • her güzel şeyin bir sonucu vardır Korkarsın ama sonucu güzel bir meyvedir ve buna değer :)

0|2
    0|0
  • Anne olmak hayatta encok istedigin seylerden biriii... Hayir korkmuorum seda sayan gibi catir catir doguracammm :)) ...

Beni korkutan vucudun bozulmasi catlaklar sarkmalar ama az cok onlarinda tedavisi var artik...

Hem mqnkenmi olacaz arkadasss cocugumun izleri onlarrr kalsada olurr :)) ...

Nasi teselli ediorum kendimi ahahahhhahahha :)))

0|1
    0|0
  • korku herkeste varrdır

ama evlat için herşeye değer :)

0|1
    0|0
  • o benden korksun :)

nişanlıyım evlenir evlenmez anne olmak istiyorum :)

1|1
    0|0
  • Hamile kalmadan doğum acısından korkarsın. Sonra doğururken bebeğine bişey olur diye korkarsın. Doğurduktan sonra aman başına bişey gelir mi diye sokağa çıkarmaya okula göndermeye korkarsın. Bu böyle devam eder annelerin korkuları hiç bitmez annemden biliyorum :) Allah isteyen tüm bayanlara [banada tabi] nasip etsin inşallah.

0|0
    0|0
  • Tabi ki korkulur, hem can tasidigin icin, hem dogumda cekecegin aci icin insan korkar, annelik duygusunu bir an once tatmak dersen, yok kalsin

0|0
    0|0
  • SANCISIZ DOĞUM ve GEBELİK için Tek doğal ot, MERYEM ANA ELİ otudur.

Bayan doğum öncesinde bu otu ıslar ve içerse, rahim ağzını genişleterek kolay doğuma büyük yardımcı olur. Bu ot ayrıca binlerce yılldır gebe kalamayanların da taleb ettiği ve kullandığı bir ottur. Genelde arabistanda bulunur ancak Türkiyede hiçbir yerde bulmak mümkün değil maalesef. Sadece GİTTİGİDİYOR.COM da Meryem Ana Eli otu diye aratırsanız bulabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Anne olmak istiyorum evet ama doğumu hamilelik sürecini düşününce korkmuyor değilim..

0|0
    0|0
  • Hamile olmaya değecek, çocuk hak edecek adam olduktan sonra olabilir. Ama şu an hiç düşünmüyorum o yüzden korkum da mevcut.

0|0
    0|0
  • elbette korkuyorumm .

0|0
    0|0
  • korkmayan var mıdır bilmiyorum.ama korkulacak bir olaydır onu biliyorum.

1|1
    0|0
  • ben çok korkuyorum doğumdan,düşünsene küçücük yerden bir insancık çıkıyo:(

Ayrıca hamile kalınca çatlaklar,kilolar,meme sarkması:(((

0|0
    0|0
    • Onlar düzgün bir beslenme egzersizlerle en aza indirilebilir. Ufacık yerden çocuğun çıkma hadisesi hayret vericidir lakin Yaratan Rabbim ona göre fizyoloji vermiş kadına.

• Doğum süresi (yapılan doğum sayısına bağlı olmak üzere) 12-14 saat kadardır.Yani çekeceğiniz sancı sonsuz değildir. Üstelik bu 12-14 saatin sadece birkaç saati yoğun bir rahatsızlıkla geçecektir. Sancıyla geçirdiğiniz her saniye sizi bebeğinize biraz daha yaklaştırmaktadır.

• soran arkadaş da mübarek sanki kadın doğumcu :)

• Beni korkutan dogum degil. Ya evladimi iyi terbiye edemezsem diye korkuyorum

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum.

0|1
    0|0
  • Anne olmayı düşünsem çok korkardım.

1|0
    0|1
  • hem psikoljik hem fiziksel olarak bence zor birşey hamileliği ayrı doğumu ayrı doğurduktan sonra çocuğu yetiştirmek sorumluluk kendin o olgunluğa erişmeden çok zor yetiştirmek bende korkuyorum

0|0
    0|0
  • O sorumluluğu almaktan da, hamileliğin kadının vücuduna getirdiklerinden de, doğumdan da korkuyorum. Korkmuyorum diyen yalan söyler bence. Öyle kolay değil doğum yapmak :)

0|0
    0|0
  • Ben çok korkuyorum o yüzden taşıyıcı anne kullanacam

0|0
    0|0
    • Taşıyıcı anne mi taşımadıktan sonra sen anne olamazsın ki :)

• pardon ölen sandım ama olan yazmışsınız. evet öyle işte

• evet aynı şeyi diyoruz,taşıyıcı anne çocugun hiçbirşeyi gelmez,onun görevi para karşılıgında embriyoyu 9 ay karnında taşımaktır

• Sevdiğim kişiden Bir parça Tşımak bn en mutlu edcek şeydir fakat doğum yapmak bence hayatıımın en kötü nı olacaktır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben çok korkuyorum abey :)

Şaka bir yana da Allah yardımcınız olsun hanımlar. İnsanın dayanabileceği en yüksek acı 45 del. Bu da bütün kemiklerin kırılması demektir. Oysa doğumda kadın 57 del birim acı çeker. Başımızın tacısınız ;)

1|1
    0|0
Yükleniyor...