Unutursam Fısılda filmi kadar güzel Türk filmini önerir misiniz ama eski olmasın?

İzlediklerim;
Benim Dünyam (beğendim ama Hint filmi çok daha iyi)
Su ve Ateş (pek beğenmedim)
Gecenin Kanatları (beğenmedim)
Eşkıya (hiç beğenmedim)
Mustang (çok beğendim)
Okul (beğendim)
Sınav (beğenmedim)
Kış Uykusu (pek beğenmedim)
Hababam Sınıfı (beğendim)
Ya Sonra (hiç beğenmedim)
Kelebeğin Rüyası (beğenmedim)
Kadın İşi: Banka Soygunu (hiç beğenmedim)
Evim Sensin (beğendim)
Kocan Kadar Konuş (1. parçayı beğendim)
Herşey Aşktan (beğendim)
Sadece Sen (çok beğendim)
Selvi Boylum Al Yazmalım (pek beğenmedim)
Delibal (pek beğenmedim)
İçimdeki Ses (hiç beğenmedim)
Sevimli Tehlikeli (hiç beğenmedim)
Hadi İnşallah (pek beğenmedim)
bir Küçük Eylül Meselesi (beğendim)
Kardeşim Benim (beğendim)
Aşk Sana Benzer (pek beğenmedim)
Peri Masalı (beğenmedim)
Ses (beğendim)
Senden Bana Kalan (beğenmedim)
Günce (beğendim)
Arkadaşım Max (pek beğenmedim)
Acı Aşk (hiç beğenmedim)
İşte Hayat (beğenmedim)
Aysecik ile Ömercik (hiç beğenmedim)
Çalıkuşu 1986 (beğendim)
Tamam Mıyız (beğendim)
Babam ve Oğlum (beğendim)
Dedemin İnsanları (çok beğendim)
Senin Hikayen (pek beğenmedim)
Aşk Tesadüfleri Sever (beğendim)
Yüreğine Sor (beğenmedim)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• (Kendime iyi bak) bu listeye yakışan güzel bir film olur bence bu listedekilerin çoğunu bende izledim ama izlemediklerim var onları not alıp mutlaka izliycem sağol. Ayrıca çok hoşuma gitti bu kadar film izleyen keşke daha fazla insan olsa toplumumuzda bende türk sineması delisiyim resmen ama bir tek yabancı sinemeda çeşitlilik gösteremiyorum mesala yabancı aşk filmlerini izlemiyorum pek yabancı önerebileceğin aşk filmleride varsa bildiğin gönderebilirmisin bana isimlerini zahmet olmayacaksa?

1|0
    0|0
    • 1ay

ha bide bu arada bir film daha geldi aklıma mahsun kırmızı gülün MUCİZE filmi harika

• 1ay

Bir site var. Orada bir sürü film değerlendirdim. Sonra zevklere göre arkadaşlarımın filmlerine baktım (orada böyle bir özellik var) ve kendim için bir sürü güzel film buldum. Filmin reytingine de bakıyorum tabi.. Türk filminin fragman izledikten sonra karar veriyorum izleyecek miyim diye. Amerikan filmleriyle herşey çok daha zor, fragman çok güzel olabilir ama aslında film sıkıcı.. Hint filmlerini değerlendirmeye göre seçiyorum.

• 1ay

Ben fazla seçici davranmıyorum o kdar ama keşke davranıyor olabilsem tüm film leri izlemek istiyorum oda mümkün olmuyor tabi sonra üzülüyorum 😀

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiçbiri de bir Vavien değil.

1|0
    0|0
  • Kelebeğin Rüyasınnı nasıl begenmessin ya!
    İncir Reçeli izle güzel bir film

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmem, sıkıcı geldi...
      Sağ olun.

• ne varsa eski filmlerde var. şu anki filmlerin içi boş... asla izlemem... ancak yabancı romantik ya da türk komedi olursa izlerim...

0|0
    0|0
    • 2ay

Yeşilçam kapaklarını gördükten sonra soğudum. Hep çıplak kadınlar var kapaklarında, sapıklar... Bir de Yeşilçam filmlerinde kadınlara karşı davranışları beğenmiyorum.

• 2ay

Çok teşekkür ederim!

• 2ay

bunları izlediğinde ne demek istediğimi anlayacaksın. elimde ols sabahtan akşama kadar yeşilçam izlerim...

• Kelebeğin rütası

0|0
    0|0
    • 2ay

Listede var, beğenmedim.

• Senin iyi film dediğin unutursam fısılda filmi ise sen her şeyi izleyebilirsin bence :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir sürü beğenmediğim film var... Listeye bak

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamam miyız izle harikaaaa 😊

0|0
    0|0
    • 2ay

pk
      3 aptal
      ghajini

• 2ay

modern oldugunu soyluyorsan sen tesetturlu insanlara geri kafali koylu vs diyorsan cagin 100 yil gerisindesndir uzgunum tatlim

• 2ay

Sen de tesettürlüsün değil mi? Ondan seviyorsun böyle filmleri. Bu filmlerin köylü olduğunu ondan kabul edemiyorsun. Amerikan filmlerine bak, hepsi modern, orada bir tane tesettürlü yok.

Yükleniyor...