Kedime yuva arıyorum. İlgilenenlere Duyrulurr :)

Kedi severler konu sizi ilgilendiriyor..Yolda köpeklerden kurtardığımız küçük yavru kedimizi sahiplendirmek istiyoruz. Ev ortamım müsait olmadığı için kendim besleyemiyorum, bu yüzden yuva aramaktayım. Cinsinin honey bear. Yaklaşık 2-2,5 aylık. çok sevimli ve gayet sağlıklı. Sessiz bir hayvan. Sahibine bağlı. Tuvalet alışkanlığı var. Oyunculuk kabiliyeti çok yüksek. İstanbul da yaşadığım için ancak istanbulda oturan birine verebilirim. Gerçekten iyi bakabilecek ve kedi isteyen biri varsa lütfen acil olarak bana ulaşsın.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• imkanım olsa başımın üstünde yeri var ama

0|0
    0|0
  • Başlığı Kendime yuva arıyorum diye okudum :)

0|0
    0|0
  • hangi ara tuvalet alışkanlığı edindirdin maşallah =) valla ben kendime bakabilsem alırdım =(

0|0
    0|0
    • Ben tuvalet alışkanlığı edindirmek için pek uğraşmadım ama eve ilk geldiğinde bir köşe buldu ve o köşeye kumunu koydum sürekli kumuna yapıyor tuvaletini tuvalet sıkıntısı yaşamadık anlayacağın :))

• ev ortamında tek sorun geç saatlere kadar yalnız kalması ise, sabahtan mamasını ve suyunu biraz fazlaca koyarsın... eğer radyoyu kısık sesle açık bırakırsan mesela, yalnızlık duygusunu da nispeten azaltmış olursun. sonuçta ayrılmak ona da sana da zor olacak, başka çözümü yok mu sence?

• Kalıcı bir çözüm bulmam gerekiyor ne yazıkki kediler çok ilgi ve oyun isteyen hayvanlar ve ilgi göremeyince agresifleşiyorlar. Bu geçici bir çözüm olur kedişimi üzülerek de olsa iyi bakabilecek birine vermek zorundayım çünkü başka sorumluluklarımdan dolayı onun sorumluluğu ağır geliyor

Kızlar Ne Diyor 1

• hala duruyor mu o kedicik :) istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...