İniglizcemi geliştirmek için film izliycem ing. Seviyem ilkokul kadar ilk hangi filmi izlemeliyim?

Şimdiden teşekkürler..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spesifik terimleri olmayan dizileri seç. Mesela Grimm ya da Supernatural izleme zira ne diyo la bunlar dersin. Basit ve temel olabilecek Arrow var bak mesela.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• seviyen a1 o zaman? b1 seviyeden sonra film izle bence

1|0
    0|0
    • 2ay

İlkokul dediğim yani ilkokuldakileri öğreniyorum değil ilkokulu geçtik

• 2ay

Seviyeyi nasıl belirliyoruz? -Cümle kuramıyorum -kendimi tanıtabilirim -harfler, renkler, sayılar, meyveler, bazı eşyaları biliyorum bunun gibi 😐

• 2ay

anladım siz henüz a1 bile değilsiniz. ben size resette stone (netten indiriliyor) adlı bir programı tavsiye ediyorum. beni b1 seviyeye getiren program. b1 seviyeye geçince filmlere de geçersiniz. bu seviye de sadece flmle olacak iş değil

Erkekler Ne Diyor 5

• Pepe tarzı çizgifilmlerle başla.

0|0
    0|0
  • ingilizce öyle dizi izleyerek gelişmez

0|0
    0|0
  • çizgi film izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • ingiltere de yayınlanan izdivac programi bul.50 yasindasin teyze omrun yetmeyebilir neyin pesindesin

0|0
    0|0
    • 2ay

50 değilim hsgsgsf bu yaşı salladım ben böyle oldu 😂

• 2ay

he tamam da ilkokul seviyesi ne. bizim ilk okuldaki ingilizce seviyesi johny milk drink yani eksidesin bnce :)

• sevdiginiz cizgi film varsa dublajsiz izliyebilirsiniz yani ingilizce haliyle hem severek izlersiniz hemde ingilizceniz gelisir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alt yazısı olan bütün dizilere giriş :)

1|0
    0|0
  • Once biraz ingilizceni geliştir. Ne izlersin izle filmle gelişmez. Bu iş kağıt kalemle gelişir. Konuşmakla. Filmden başlama. Önce oku sonra yaz sonra dinle sonra konuş. Daha çok ince hikaye kitapları öneririm. Anlamasanda oku. Fiilere bak sadece sözlükle sözcüklerle vakit kaybetmeden oku

0|0
    0|0
  • Dora :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...