Taksim Meydanından Galatasaray Lisesine doğru inerken, hafta sonu, kimseye çarpmadan yürüyebilir misiniz?

Taksim Meydanından Galatasaray Lisesine doğru inerken, hafta sonu, kimseye çarpmadan yürüyebilir misiniz? Ben mesela uyuz oluyorum yaa çok kalabalık olunca beni sanki boğar pek sevmiyorum:)

• Yürürüm. hep zaten çarpmadan yürüyebiliyorum.
    50% (2)60% (3)56% (5)Oy Ver
  • Çarparsam deviririm. çarparlarsada deviririm.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Haftasonu kalabalık yerlere gitmem
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sağdan sağdan aşağıya doğru kıvrılırım..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ne mümkün! nekadar dikkat etsende millet önüne bakmıyor ki!.. hayır birde özürde dilemiyorlar!..
    50% (2)40% (2)44% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• istanbulda yasayan bırı olarak sor bı kac kere gıttın dıye 1-2 sevmıyorum arkadas ben oyle yerlere ne yedıgınden bırsey anlıyorsun ne yurudugunden..ben bogazı severım,besıktasdan ortakoye kadar yuruyup denızı seyrederım kumpır yerım kafayı yıyecegıme..off denızı ozledım:))

0|0
    0|0
    • beykoz ve kavacık taraflarını seviyorum hidiv-kasrı na bayılırım sonra kanlıca sahilinde meşhur kanlıca yoğurdu:)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• Taksimi bilmemde Kızılay da başarıyorum kimseye çarpmamayı. Mümkün oldukça girmiyorum öyle kalabalıklara beni de çok rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • Sen bir de Ankara'da yürümeyi dene o zaman. Kalabalık olmasına gerek yok. Sadece karşıdan birinin geliyor olması yeterli. Koskoca ve bomboş olan yolda gelir güm pat çat çarpar :)

0|0
    0|0
  • Yürüdüm. Yürünüyor. Hayal diyorlardı, ben yaptım...

0|0
    0|0
  • Kalabalık sevmiyorum ayrıca üstüme üstüme gelen insanları ve özellikle yol vereceğimi sanan kızları da sevmiyorum.Çekilsene işte kenarı.Tam cinnetlik durum.Issız sokakların taşına toprağına kurban olurum.

0|0
    0|0
  • Ne mümkün! nekadar dikkat etsende millet önüne bakmıyor ki!.. hayır birde özürde dilemiyorlar!..

1|0
    0|0
  • Kimseye çarpadan yürürüm ama sabit hızla değil

0|0
    0|0
  • kıvrak manevralar yapmak suretiyle su gibi akarım ordan, bir de neresi olduğunu bilsem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...