Whatsup Hakkında bilgi verirmisiniz?

Blackbery telefonuma kurdum hattım vodafone ücretlendirme felan nasıl oluyor?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Yıllık 1,7 tl gibi bir rakam kesilecekti ama ilk aşamada mı yoksa sonraki ilk 1 yıl mı bilemiyorum. Çünkü ben android işlemcili bir telefon kullanıyorum ilk 1 yıl sonrasında ücret yansıyacak. Kardeşim ios kullanıyor ondan direk 1,7 tl kesti ama blackberry de durum nedir bilmiyorum. Onun dışında herhangi bir ücret yok. İnternet aşım ücreti oluyor sadece oda paketine yansır ya da vwifi den giriyorsan herhangi bir ücret yansımaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• internetin olmadan calısmaz.

(1 yıl ucretsiz yuklemesi sonra 1-2 dolar cıvarında odeme alıyor 1 yıl uzatmak ıcın)

0|1
    0|0
  • Ilk yil ucretsiz diye biliorum... Hala bir ucret odemedim onun icin... Int pakedinden gidebilir belki ama bende iyle bisey olmuyor. Sen yibede iyice bir ogren.

0|1
    0|0
  • internet üzerinden oluyor. Wifi veya internet paketinden alınıyor. Wifi noktalarında gir, ya da evinden çek. Blackberry iyidir, güzeldir. bis paketin varsa oradan ücretlendirilir. normal internet paketi yapsanda olur

0|1
    0|0
    • İnternet sıkıntı paketim yok faturalı kullanıyorum.Blackberryden anlarmısın

• blackberry aşkım benim. ben çok memnunumm

• Allah tamamına erdirsin ne deyim :)

• 1 yıl bedava diğeri yılda 3 4 tl gibi bir şeydi Turkcellde.

0|1
    0|0
  • ilk bilgi şu olmalı whatsup değil whatsapp.

1|1
    0|0
  • 1 sene bedava whatsapp .

0|0
    0|0
  • wirellaslada baglanabilirsn

0|0
    0|0
  • Internet baglantisiyla calisiyor ayriyaten para odemiyorsun ama internet olmali

0|0
    0|0
  • internet paketi al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• birincisi whatsapp ikincisi kontörün varsa kontörden yer dikkat et.

0|1
    0|0
  • whatsup ne hiç bilmiyorum öyle bir uygulamamı var demek istediğin whatsappmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...