Biri ya da birilerinin isteği üzerine hiç müzik listesi hazırladınız mı?

Bazı insanlar bazı şarkıları kıyıdan köşeden toplayıp ortaya çıkarma konusunda başarılı olabiliyor. Müzik zevki dediğimiz şeyin göreceli olsa da sahibi olan bu insanlar nadir sayılır.
Peki, siz hiç böyle birisinden dinlemelik müzik listesi istediniz mi?
Ya da yakın veya uzak herhangi biri ya da birileri için bir müzik listesi hazırladınız mı?

2|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Müzikte fazlasıyla seçiciyim. Onunla tanıştığımdan beri kendi listemi hep kendim hazırlamışımdır. Hala da öyle. Bu belki de tercihlerimde hassas ve özenli olmamdan kaynaklanıyor. Ses kalitesine varıncaya kadar uzun yılların ve araştırmaların bir sonucudur benim 1000 parçayı geçkin arşivim.

Sorunuzdaki harikulade parçaya yaptığım gibi bazen bir yerlerde denk gelir indiririm, bazen sırf araştırıp bulmak için ekran karşısına oturmuşluğum vardır.

Önceleri boş vakit değerlendirmek için başladığım aktivite ilerleyen yıllarla birlikte büyüdükçe harici disk alıp arşivlemek ihtiyacı hissettim. Kategorilerim arasında klasik, celtic, pop (eski ve yeni), enstrümental, ödüllü şarkılar, new age gibi türlerin yanında bazı etnik parçalar da yer almakta.

Sanırım ben tam bir müzik aşığıyım. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ortaokuldayken falan ki sene 90lar öyle diyim :D , teyplerimize radyolardan şarkı kaydederdik ama tüm dış sesleri de kaydettiğinden evdekileri susturmak falan hep sorundu.
    Sonra çiftli kasetçalar çıkınca, evde kendi lüks kaydımızı, dış seslere maruz kalmadan yapabilme lüksümüz oldu. Tabi her şarkı bitiminde şakırt diye stop ve start düğmelerinin sesleri olurdu :)
    O zamandan beri spotify listesi bile yapmıyorum. Hazır listeleri dinliyorum.

0|1
    0|0
  • Kardeşimin balosu için müzik listesini ben yapmıştım, kuzenimin düğününde listesini ben yaptım ama kimseden istemedim

0|1
    0|0
  • Müzik dinlemeyi sevmeyen bir tek ben varım galiba
    Ne telefonumda ne de bilgisayarda müzik namına bişey yok.

Böyle bir istekle de karşılaşmadım

1|0
    0|0
  • evet bir iş arkadaşımın kızına 80-90 lar veya 2000 lerin başında çıkmış hareketli şarkılar lazımdı bir liste hazırlamıştım

0|1
    0|0
  • Özellikle annem için bir çok kez hazırladım, bana da 2 yakın arkadaşım hazırlamıştı.

0|1
    0|0
  • Hazırlamadım birisi için ve aynı şekilde birisinden de kendim için istemedim.

0|1
    0|0
  • Ugrasamam

0|0
    0|0
  • Hazırlamadım, hazırlanmasını isterdim 🙄

0|1
    0|0
  • Telefonuma el koyuyorlar genelde 😄

0|1
    0|0
  • Hazırlamadım

0|0
    0|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • Hyir

0|0
    0|0
  • hazirlamadim ama hazirarim hele benim icin degerli birileriyse

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Eskiden beyaz bir çizgili defterden yirtilmiş sayfalara Bariş Manço , Mustafa Sandal, Sezen Aksu dan derleme cd doldurmak için liste yapardimm.

0|0
    0|0
  • Çook:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...