Siz TANRI'yı nasıl tanımlıyorsunuz 🙏?

Siz TANRI'yı nasıl tanımlıyorsunuz 🙏?

2|1
11|33

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrı değil, Allah diyenler gelmeden.
    https://i.hizliresim.com/Y4RQWa.jpg

2|4
    0|2
    • 2ay

@roveşata01 aynen bende onları düşündüm hala afrikada yaşıyan ilkel kabileler var ama onlarda kitaptan peygamberden haberleri olmadıgı için farklı şekilde yargılanırlar heralde, mesela iyi veya kötü insan olma durumuna göre olblr

• 2ay

@gambler1903 onlar soyle yargılanır olum esnasında 1 dunya gosterılır ve orda her turlu hoş eylence ıckı karı kız erkek her pıs iş hoş gosterılır bırde muslumanların yaşadığı dunya gosterılır ibadet camı ılım sohpetlerı cemaat ıle namaz bırbırıne yardımcı olan ınsanlar. eğlence olan dunyayı secerse cehenneme gıder muslumanların yaşadığı yerı tercıg ederse cennete gıder

En İyi Kız Görüşü

• Ben Allah'a inanıyorum ve Allah kişiden kişiye değişkenlik gösterebilecek bir varlık değildir. Allah kullarına zulmedici değildir. Fakat insanlar kendilerine zulmederler. Kendi yaptıklarının bedelini, yine kendileri öderler. Bunu da yazan kişi, bir avuç daha fazla toprak için haince katledilen insanları galiba unutmuş.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Bu sözde Tanrıdan değil insanlardan bahsediliyor. Zannediyorsunuz ki Tanrı bir yarışma başlatmış ''Hadi bakalım benim adıma en çok cinayet işleyene cennetten 1000 dönüm arazi.'' Onlar elbet Allahın adını kullanarak yaptıkları şerefsizliklerin hesabını verecekler. Ama onlara bakıp ''İnanmak caniliktir cinayet işletiyor insana'' diyen salaklara bambaşka bir şey sorulacak. Her iki tarafın da vay haline.

2|0
    0|0
  • Tanrı tüm evrenin tanrısı olup bu b*ktan dünyanın tanrısı değil sadece.. Ama onu bu b*ktan dünyanın tanrısı görüp insanları kendi has menfaatleri için dolandıran deyyuslar ne yazık ki onu evrenin tanrısı olarak kabul etmiyor.. Siyonistler ve din adamı diye ortalıkta boy gösterenler imha edilmeden de bu durum düzelmez..

1|0
    0|1
  • Tanrı dediğiniz Allah ın benim adıma cinayet işleyiniz diye bir emri yoktur bu bir
    İşlediği cinayetleri Allah adına işlediğini söyleyen kişi veya örgütler sağlık ve sapkındır bu iki
    Bu karının içine şeytan kaçmış olabilir bu üç ;)

2|2
    0|0
  • Biz insanoğlu ulaşamayacağımız ve ulaşmaya çalıştığımız her şey için umut faktörü ile planlar kurup hayatımızı şekillendirip ve umut ile yaşamayı tek çare bildiğimiz için tanrı kelimesi umut kelimesiyle aynı değeri paylaşıyor bu yüzden Tanrı bizim için umuttur

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|1
  • Koyun nesilin yetişmesini sağlıyor.

1|1
    0|1
  • Maalesef söylediğin doğru

1|0
    0|0
  • tam tersı yeryuzunde işlenen ılk cınayet ve son cınayette ıblısın parmağı var kabılın habıle oldurmesınden başlayabılırsın.

1|1
    0|1
  • İsteyerek gelmedik zorla gönderildik , istesekde kalamicaz zorla canımız çıkacak. Aciziz başka söze gerek yok

1|0
    0|1
  • Sadist.

1|0
    0|0
  • tanrı god bilmem Allah derim ben.

2|1
    0|2
  • Allah diyoruz :)

1|0
    0|0
  • tanrı değil ALLAH !!!

2|2
    1|3
  • hangi tanrı?

1|1
    0|1
  • tanımlama ihtiyacı hissrtmiyorum o zaten her şeyi tanımlamış.

1|0
    0|0
  • God only watches

1|0
    0|0
  • şu para ile alakadar olan tüm dinleri kınıyorum. o dinlerin tanrısını insanlar uyduruyor zaten

1|0
    0|0
  • benim tanrım yok benim ALLAHIM var

2|0
    0|0
  • Bilmiyorum inan ki tek bildiğim Allah insanlara akıl vermiş istediğinizi yapın demiş

1|0
    0|0
  • İnsanları pek iplediğini düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • DualarIMA cevap alamıyorum uzun zamandır.

1|0
    0|0
  • İmzamı atarım

1|0
    0|0
  • Nerden başlayım

1|0
    0|0
  • Allahuekber

1|0
    0|0
  • Doğanın ruhu

1|0
    0|0
  • Meryem babamız :D :D

Allah vardır bizim kalbimizde gerisi hikaye..

1|0
    1|0
  • tanrıyı ecnebiler kullanır

1|0
    0|2
  • ALLAH a inandıktan sonra yaşadığımı fark ettim. -dostoyevski

1|0
    0|2
  • ALLAH'ı tanımak istiyorsanız ilk başta isimlerini ve sıfatlarını öğrenerek başlayabilirsiniz

1|0
    0|0
  • bunu diyen tam bir canım... gitsin önce Tanrı'nın ne olduğunu araştırsın...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• Ici bos bir kavram

1|0
    1|0
  • Allah benim huzurum, sığındığım özelim, tüm farklılıklarıma rağmen yinede kapısında kul olduğum, beni gerçekten sevdiğine inandığım ve tek vazgeçemediğim.

1|1
    0|0
    • 2ay

Psikopat hatundan bunu duymak şaşırttı 🙊

• 2ay

Herkesin bir ilahı vardır hatun ve ilah tektir O da Allah'tır.☺ psikopat değilim sadece zevk aaldığım ve ilgim olan şeyler genele aykırı😐

• Benim tanımım bana kalsın

1|0
    1|0
  • Bizim gibi andavallarla uğramadığı kesin

1|1
    0|0
  • Yaratıcı

1|2
    0|0
  • Yaratıcı

1|2
    0|0
  • Allah' ı tanımlamak şirktir.

1|0
    0|0
  • Ben tanrıyı değil Allahı tanımlıyorum.

1|0
    0|0
  • Tanrı diye birsey yok

1|0
    1|0
  • Allah tüela herşeyi yaratan

1|0
    0|0
Yükleniyor...