En kolay öğrenilesi dil hangisidir?

2-3 dil bilen arkadaşlar size soruyorum özellikle. 1. Olarak hangi dil öğrenilmeli. Çat pat ingilizcem var. Ve Almanca da öğrenmek istiyorum. Sizce hangisinden başlamalıyım. Almanca öğrenildiğinde ingilizce daha kolay geliyormuş? Aslı varmı? Teşekkürler

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Almanca İngilizce benzer ve Almanca okunuş daha basit İngilizce bilen Almancada çok zorlanmaz Almancada sıkıntı artikeller der die das

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ikisi birbirine çok yakın sadece almancanın okunusu türkçe gibi yani yazıldıgı gıbı okunuyor hemen hemen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aborjin dili. Toplam 30 kelime mi ne.

0|0
    0|0
  • İtalyanca

0|0
    0|0
  • 5 dil biliyorum 6 ve 7'si yolda, dilin temelini nasıl cümle kurulduğunu öğrendikten sonra gerisi çorap söküğü gibi geliyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Almanca öğrenimi yaptıktan sonra, ingilizceyi daha kolay öğrenebiliyormuşsun. Aslı var mı?

• 2ay

Teşekkürler. Bende aynı fikirdeyim, bir kaç röportaj okudum eğitmenlerden önce Almanca diyor onlar.

• 2ay

Fransızcayı bende seviyorım, kuzenlerden tek tük kelime biliyorum öğrenmeyi çok isterdim.
      Almancayı biliyorum. İngilizce. Çoooook az yunanca. Diğer birkaç dillerdede tek tük kelimeler.

• Bende ogrenmek istiyorum ingilizce hatta soyle surekli ing konusacagim bir erkk ya da kiz lazim paylasmistim ama kaldirdilar

0|0
    0|0
  • Ingilizce birdir digerleri sifir ingilizce olmadan digerlerinin hic bir onemi yoktur once iyi ingilizce sonrada ticari bisey yapiyosan is yaptigin ulkelerin dili olabilir. Fikrini yazarsan yonlendirebilirim

0|0
    0|0
    • 2ay

Eğitmen röportajı okudum. Almanca öğrenimi bir çok dilin daha kolay öğrenilmesine, yardımcı oluyormuş. Bunun aslını merak ettim. Ticarete girmesek. 😂

• 2ay

Hangi dil çincr mi?😂😂

• 2ay

Korece.

• Önemli diller arasında sırasına göre İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Almanca

0|0
    0|0
    • 2ay

2. Sırada Almanca bana göre.

• 2ay

Teşekkürler. Iyi akşamlar.

• 2ay

Ben teşekkür ederim sanada iyi akşamlar

• İngilizceden başla.

0|0
    0|0
  • Ingilızce

0|0
    0|0
  • İngilizceni tamamla pekiştir çat pat olmaz sonrasında ya almanca ya da fransızca öğren (ikiside zordur ama önemli)

0|0
    0|0
  • ispanyolca

0|0
    0|0
  • Çince diyorum :D

0|0
    0|0
  • Türkçe

0|0
    0|0
  • İngilizcedir ingilizce olmasa zaten ortak dil olmazdı :)

0|0
    0|0
  • kauş dili her cümlenin sonuna aga gı gu eklersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ingilizce cok kolay zaten sonra fransizca ispanyolca italyanca almanca benzer bence. ben cok zor dedikleri fransizcayi ogrendim bana cok zor gelmedi. dile kabiliyetinle alakasi var heralde ama italyanca kolaydi sanirim

0|0
    0|0
  • Ben ilk olarak almanca sonra fransizca daha sonrada ingilizce ögrendim.
    Almancadan sonra ingilizce daha kolay olabilir
    Ama bil bol oku, ve filimler izle ögrenmek istedigin dilde ben cok faydasini gördüm

0|0
    0|0
  • en kolay hangisi bilmem ama en eğlencelisi portekizce:D

0|0
    0|0
  • Hiç aslı yok..
    Almanca zor bir dil.

0|0
    0|0
  • Almanca daha zor ingilizce daha kolay söyleyeyim 👍🏻

0|0
    0|0
  • İngilizce kolay, önce İngilizceni ilerlet sonra Almanca öğrenirsin. İngilizce daha önemli.

0|0
    0|0
  • en kolay dil bence ingilizce

0|0
    0|0
  • Rusca

0|0
    0|0
Yükleniyor...