Pro ayarında telefonla resimler çekiyorum sizce nasıllar? Bunlarla bir sergi açamazmıyım :D?

genelde makro çekim ve manzara çekimleri yapıyorum Zamanında sayfalarda çok tartıştığım insanlarda oldu makineyle çekiyosun diyen ama şunu söyliyim isteyene telefonun modelini markasını da söylerim sadece telefon çekimi bunlar. Sizce yürürmüyüm burdan :) Daha buna benzer 200 kadar fotografım var Pro ayarında telefonla resimler çekiyorum sizce nasıllar? Bunlarla  bir  sergi açamazmıyım :D?

Ya bunları ilgi çekmek için çekmiyorum ama insan bir yerden sonra çektiği resimlerin yorumlanmasını eleştirlmesini isteyebiliyor açıkçası..

0|1
5|1

En İyi Kız Görüşü

• telefonun kamerasi cok iyiymis vay canina. tabi sen de foto cekmekten kompozisyondan isiktan zarttan zurttan anliyosun heralde keske benim iphoneum (ayiptir soylemesi 6s yani eski de degil) da boyle cekebilse

0|1
    0|0
    • 2ay

O telefonu getir bana bir kaç saatte sana nasıl çekileceğini göstereyim şu an elime aldıgım her telefonla çekebiliyorum hemen hemen :)

• 1ay

takip et mesajda anlatayım iki dakka ama garanti edemem elimden geleni yaparım :)

• 1ay

olur tsk ederm

En İyi Erkek Görüşü

• Baya bir ilgi görür yani abartısız öyIe diyeyim sana ben beğendim.😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ördege bayildimssssss.

0|1
    0|0
  • Bunları sen cektiysel super ya :3

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben çektim ya daha bir ton var daha daha iyileri de var valla bunlarla blog açmayı düşünüyorum ama diyorum ya sıkıldım artık bişey yapıp ilgi görememekten insanı bu soğutuyor işte ya

• Telefonun markasi ne

0|1
    0|0
    • 2ay

şu an daha iyisine geçtim bu fotoğrafları nokıa lumıa 920 ile çektim

• 2ay

Anlatamıyorum ki bir kaç arkadaş da sordu anlatamadım geldiler gösterdim falan anca öyle bu konuda sadece gösterebiliyorum anlatmayı da ben beceremiyorum :D

• 2ay

Ya nasil gelelim ya :) ama lutfen anltmyi dene bari

• ordekler çok tatlı. martı fotolarina aşık oldum. böcekleri sevmedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...