Sevdiğiniz film veya dizi replikleri var mı?

Sevdiğiniz film veya dizi replikleri var mı ?

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri. İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım. Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım. Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor. Anlıyor musun?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 18

• Tanrıdan çok şey bekledik. Merhamet bekledik. Cennete kabul edilmeyi bekliyrouz. Zengin olmak istedik. Ondan mutlu olmayı diledik. Bunların hiçbirini bize vermedi. Vermeyecek de! Ama biz hep tanrıdan bir şeyler bekleyeceğiz. Çünkü yaşadığımız dünyada ne yaparsak yapalım her zaman eksik olan bir şey olacak. Yanlış giden bir şey olacak. En kusursuz anımızda bile kimi şeyler yetersiz gelecek bir zaman sonra. Her ne yapılırsa yapılsın, tanrı her zaman eksik olacak dünyada.

Naked

0|1
    0|0
  • Yapacak tek bir işim var tek iş dediğim üç ayrı iş
    Beşir - Şehmuz -Binali
    alın yazısı 1972 başrol cüneyt arkın.

0|1
    0|0
  • O şaleye söyle o şaleye. Onun güvendiği dalların aklını alırım. Gece yatak odalarına girerim. Bende böyle bir dalikanlıyım. Anlatabiliyomuyum?

0|2
    0|0
  • Ne demis Orhan abimi aslan Orhan abimiz BIRAKIN DA YASAYALIM DEMIS yaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=6Dn2mqckqQM

BEHZAT Ç. BİRİ BENİ SEVSİN İSTEDİM

0|1
    0|0
  • Seviyorum de
    - Seviyorum
    Çok kolay oldu
    Hangi film olduğu aklıma gelmedi hatırlayan yazsın

0|1
    0|0
  • İsmail abiii

Hooooop

0|2
    0|0
  • Say my name! W. W

0|1
    0|0
  • Ne o fakiriz diye hayallerimizi satmadık ya...

0|1
    0|0
  • Unnutum

0|1
    0|0
  • Ahh mazlum mazlummm
    Mazlumu getirinn bana!

0|1
    0|0
  • Goy amina sat gitsin sat sat sat

0|1
    0|0