Büyük biri geldiğinde ayağa kalkmak?

herhangi bir ortama yaşça fazla büyük biri geldiğinde diğer kisilerin ayağa kalkması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
519

En İyi Erkek Görüşü

• Valla büyük küçük farketmez benim için. Zaten birisi bir ortama giriyor selamlaşıyorsa oturarak falan alamam o selamı. Kalkarım kucaklaşma ise kucaklaşma el sıkışma ise el sıkışma. Oturarak adam karşılanmaz ilgilenmiyormuş sun gibi görünüyor gelen her kimse.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saygi ya ben kucuk biri de gelse kalkiyorum elini seviyorum ya da samimiysem öpüyorum bence normal birsey

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Aslında kalkmam ama uyum icabı yaptığım olmuştur çok. Fakat saygı duymanın yaşla alakası olduğunu düşünmüyorum. Yani birine saygı duyacaksam ve onun için kalkacaksam ayağa bu onun benden çokça büyük olmasından kaynaklanmamalı daha kritik bir mevzu bir şey olmalı.

1|0
    0|0
  • saygıdan kaynaklanıyor ve kalkmakta gerekiyor bence saygı olmalı biraz insanda anneye babaya kendinden büyüklere yani diyeyim kısaca...

1|0
    0|0
  • Knk ben oturarak öpüşüyom insanlarla ya

1|0
    0|0
  • yeni nesile bunu anlatamazsınız. saygıdan kimse ölmez, saygı gösteren de herzaman da saygı görür.. nasıl davranırsanız öyle davranılırsınız..

1|0
    0|0
  • Ben kalkmam ne alaka. Hee teanvaya otobüse gelir yerimi veririm ama kimse için ayağa kalkmam

1|0
    0|0
  • kültürümüz

1|0
    0|0
  • eskiden gelme gelenek

1|0
    0|0
  • Ortamına göre değişir tabi resmi bir ortamda ya da gerekli bir durum oldugunda kalkilabilir mesela ben kendimden küçükler geldiğinde bile selamlarken ayaga kalkarim

1|0
    0|0
  • Ne düşüniyim kanka hoş bir saygı gösterisi işte -_-

1|0
    0|0
  • Misafirse kalkılır tabi...

1|0
    0|0
  • Mantıklı. Yani ne düşüncen büyügün

1|0
    0|0
  • Saygı göstergesi ben de yapıyorum

1|0
    0|0
  • Saygı göstermek gayet hoş bir şey.

1|0
    0|0
  • Guzel bir saygi ornegi. Ecnebiler gibi olalim. Anamiza babamiza ismiyle seslenip edepsizlik mi yapalim.

0|0
    0|0
  • Saygı icabı kalkarım.

0|0
    0|0
  • Saygi

0|0
    0|0
  • Türk toplum öğretilerimiz gereğince güzel bir davranıştır..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• saygıdan işte

1|0
    0|0
  • Saygıdan kalkıyorum tabi

1|0
    0|0
  • Saygıdır.

0|0
    0|0
  • saçma niye kalkıyım yani :D

0|0