Ön yargılı davranmayacaksan buyur OKU ! Polis mi haklı Halk mı ?

Açık açık söylüyorum ben bir polis kardeşiyim ve polislerede sonuna kadar hak veriyorum ama şöyle hak veriyorum 5 parmağın 5 ide bir değil bu anlatacağım olaydaki gibi.Abimi alakası olmadığı bir birime desteğe çağırdılar balyoz timinde kendisi sivil ) gece yaşadığı olayı kısa ve öz anlatmak istiyorum dün gece kovalamacalar yaşandı her zamanki gibi 24 yaşındaki genç bir kız arkadaş gazına gelerek abim ve arkadaşlarına taş atıyormuşdu ve bu kızı yakaladı sivil arkadaşları tekme tokat girişiyolarmışdı abim elllerinden almış bu kızı almasına rağmen kız halen abime vuruyormuş abim sözlü olarak uyardığı halde halen devam etmekteymiş ve en sonunda tükürmeye başlamış o kız abime haliyle abimde bu duruma sinirlenip kıza 2 tokat atmak zorunda kalmış gözü korksun diye, sivil aracına sokup kızın annesınin babasının numarasını istemiş kızda vermiş abim kızın annesini babasını aradıktan sonra ailesi gelmiş abim ailesine teslim etmiş ve kızın annesi kıza tokat atmış ne işin var burada diyerek ee şimdi sorarım size abimin ne günahı var 3 saat uykuyla küfür ederek yatağından kalkıp gidip tekrar sizi kovalamak için ? eylem taş atarak tükürerekmi yapılıyor ? sorarım size ?

Güncellemeler:
Bunu herkes için söylüyorum ve çekiliyorum, herkes hakettiğini bulacak.

0|0
91

En İyi Kız Görüşü

• Eylem aynen öyle yapılıyor kardeşim. Bunlar polisi ne sanıyorsa onun üstüne yürüyor. Onların canı yokmuş gibi hadii demeler , küfürler, vurmalar, üstlerine yürümeler sonra POLİS DÖVÜYOR. Kimse polisin neden sinirlendiğini konuşmuyor. Polis adam olsa bizim tarafımızı tutar demeler hani düşünce özgürlüğü? Polis insanlara zarar veriyor demeler, yasal bir iş yapıyorlarmış gibi.

Umarım bir gün polise ihtiyaçları olur da çağıracak yüzleri olmaz.

0|1
    1|0
    • yaptığımız çok yasal bir şey aslında anayasayı okursan görürsün

• Eylem gayet yasal helal olsun eylemini sakince devam ettirene e peki eylemlerde otobüs yakabilineceğini, iş konteynerlarına zarar verebileceklerini, polisin üstüne yürünebileceğini, görevdeki memura hakaret edilebileceğini gösteren maddeler nerede?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• eeeee direnişte bulunanlar arasında da çok sayıda masum insan telef oldu. kurunun yanında yaş da yanıyor. polis bu ayrımı yapmış olsaydı işler zaten bu denli büyümezdi

3|0
    1|0
  • bizim milletimiz bir halttan anlamaz . anca dayak yiyecek ondan anlar . ya kardeşim polisi sevmiyorsun taş atıyorsun bu nefret nedir ya . polis da polis yani . biz geceleri rahat içinde uyuyorsak polise askere borçluyuz bunu . her gün bir sürü itle uğursuzla uğraşıyor adamlar . birde sen geliyorsun taş atıyorsun küfür ediyorsun bağırıyorsun nedir bu yani . eylem yapıcaklarmış anayasal haklarıymış . sen ne zaman adam gibi eylem yapabildin bu ülkede şimdi bu özgürlüğü istiyorsun ?zaten karışık bir ülkede yaşıyoruz . biliyorsun pkksi dhkpcsi hemen karışır araya . sen neden buna zemin hazırlıyorsun .yanında apo bayrağı açılıyor neden bir tekme atmıyorsun da görevini yapan polise vuruyorsun . tüh allah belanızı versin be . günah birde vicdandan bahsediyorsunuz . insan yönetimden memnun olmayabilir normal kur partini o zaman geç karşısına böle böle de . yoo illa vuracak kıracak tencere tava çalıcak . saçmalık ya . günlerden beri sinir oldum . bilen bilmeyen çoluk çocuk başbakanımıza küfür ediyor . hadi ona küfür ettiniz ölmüş anasından ne istiyorsun allahın belaları şu mübarek günlerde helak olun inşş . akp nin yaptığı hiç birşey yok dimi 11 senede ?

0|0
    1|0
  • polıslerın haklı olduklarına ınanıyorum ama polısı en çok suçlanmasını sağlanan yer kesnlıkle MEDYA dır!

1|1
    2|0
  • bunlara anlatamazsınn kii... abini gitmeden önce tembihle daha cok dövsün yaglarımız erisin bizimde:) bak simdi eksileree

1|1
    2|0
    • Boşuna yazmışım okadar haklısın...ben abime gereken herşeyi söyledim bu mesleğe 5 yılını vermiş akıllı olmayanlara gerekli müdaheleyi yapıyolar zaten hakedene hakettiği veriyolar...

• biliyorum biliyorum benimde babam aynı durumda merak etme

• burada kesinlikle haklı dediğin gibi beş parmağın beşi bir değil fakat bu olaydan önce sormak lazım bu kız neden böyle bir şey yapmış öncesinde polisler ne yapmış 4 gündür Ankara daki eylemlerdeyim ve polislerin yaptığı berbat şeyler gördüm abin iyi bir adam olabilir fakat hepsi aynı değil orda ki yurttaşlarımızın gözüne nişan alıp gaz silahını ateşlediklerini gördüm

1|0
    1|0
  • polislere olan tepkimiz üstten aldığı her emri uygulamak zorunda olmadığı halde uygulaması. anayasayla desteklenmiş bir hakları var emrin insanın özgürlük ve haklarını kısıtlayacak şekilde olması durumunda müdahale etmek zorunda değiller.biz buna kızdık.

2|0
    1|0
  • Önceden cevap vermiştim.Halen fikrimi değiştirmedim.Her kes kendine göre haklı.

Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Tek bir olaydan yola çıkarak, doğruyu bulamazsın..

Daha dün haberlerde izledim, sahilde oturan insanları, eylemle alakaları olmadıkları halde, sırtlarına joplarla vurdular düşmana vurur gibi..

Her polis aynı değil, zorba olanları bayağı mevcut yani.

1|0
    1|0
    • Ben tek bir olay yolundan yola çıkarak yazmadımki bunu. söylediğim gibi 5 parmağın 5 ide bir değil halende söylüyorum bunu ama bu olaylar için polislerimize çook çook hak veriyorum.

• Daha uysal biçimde görevlerini yapabilirlerdi, hunharca insanlara düşmana vurur gibi vurur yani döversen işte orada dur.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...