Dünyada tek müzi̇k türü kalsa?

Hangisini seçerdin?

• JAZZ
    5%(7)5%(10)Oy Ver4%(3)
  • ROCK
    32%(45)29%(63)Oy Ver23%(18)
  • RAP
    9%(13)11%(24)Oy Ver14%(11)
  • POP- HİP HOP
    28%(39)24%(53)Oy Ver18%(14)
  • TÜRKÜ- TÜRK/SANAT/HALK
    11%(16)17%(37)Oy Ver27%(21)
  • ELEKTRO
    3%(4)4%(9)Oy Ver6%(5)
  • DİĞER...
    12%(17)10%(24)Oy Ver8%(7)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
GüncCcel
do re mi fa sol la ley lô
:D
panda panda
.*.*.

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• rock seçmeyen vurduruyordur. çok net :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 14

• 0|1
    0|0
  • Ciddenmi? Hip Hop diye bir müzik türü mü var ilk kez duyuyorum. Benim bildiğim Hip Hop; break dance, graffiti, rap gibi alt dallardan oluşan bir kültürdür. Hadi onu geçtim bilmiyorsundur belki ama rap koymuşken neden Hip Hop ta koyuyorsun anlamadım ve en önemlisi neden Hip Hop pop ile aynı kategoride?

0|0
    0|1
    • Kardeşim uzun uzun yazmışın iyi hoş ta Hip-hop ayrı bir müzik türüdür, ve sadece hiphop dinleyen kesimler de çok var çevremde ayrıca bir çok hip hop şarkının rap coverları ya da rap şarkıların hip hop remixleri yapılır. Ona bakarsan en eski müzik türünden türetilmiştir zaten rap, jazz, rock, Blues, reggie...

• Ben de googleye bakıp bu kanıya vardım kardeş

• Eee?

• TSM ツ

0|1
    0|0
  • Rock.

0|1
    0|0
  • Rap dedim

0|1
    0|0
  • dreampop

0|1
    0|0
  • Tabi ki Rock sorumu bu

0|1
    0|0
  • Normalde rock derdim de, Neşet babayı nasıl yoksayarım onsuz nasıl yaşarım diye düşündüm halk dedim

0|1
    0|0
  • türkü

0|1
    0|0
  • "Bir nostaljidir yaşamak!"

0|1
    0|0
  • metal

0|1
    0|0
  • Yalnız simon paula kardeşim rap deyince aklımıza yarıçıplak kadınlar gelmesin rap insanların düşüncelerini özgür bir şekilde yansıtmasıdır.

0|0
    0|0
    • Sadece rap insanların düşüncelerini özgürce paylaşmaya yaramaz. Tüm müzik türleri yapar zaten bunu.

• bunu rap ten çok rock yapıyor hacı ve en çok pop ve rap kliplerde kadın kullanılır

• Sana Tupac Amaru Shakurla cevap veriyim
      Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, adam akıllı cinsel eğitim dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, insanların neden aç kaldıkları hakkında dersler olmalı ama yok onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim. Rock müzikde aynı Rap müzik gibi ses çıkartan tek müziklerden

• Metal 🤘🏻

0|0
    1|0
  • Pop, trance.

0|1
    0|0
Yükleniyor...