Bazı şeyleri hiç yaşayamıyacak olmam canımı sıkıyoz sizinde böyle sıkıldıgınız şeyler var mı?

Her nekadar köye gitmek dışında sadece iki şehire gitmiş olsamda içimde yıllardır seyahat tutkusu var yeni yerler görmek yeni insanlarla tanışmak oraların havasını içimecekmek çok istiyorum ama hiç yapamıyorum ve çok yüksek ihtimallede hiç yapamıyacam bu benim çok canımı sıkıyor misal maldivlere, kanarya adaları, veya paris İtalya iskoçya irlanda Venezuela mısır Avustralya alaska daha nice yerler ve bunları hiç birini göremeden gidicek olmam çok canımı sıkıyor. Sizin elinizde olmuyan ama yapmak isteyip yapamadıgınız şeyler neler

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Al çantanı çık kardeşim.
    İsteyen yapar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle olmuyor be keşke olsa diyeceksin bunları istiyenin parayla pulla işi yoktur felan ama bakıyorum gezgin mali durumu el vermiyenlere evet gidiyolar ama sokakda yatıyor adam ne iş bulsa yapıyor bir hafta çalılıyor bir gün geziyor felan yani bilmiyorum o biraz bana oraların büyüsünü kaybettiriyor ben bir hafta degil iki gün gidiyim istiyorum ama dolu dolu iki gün sadece mali degil hayat engelliyor

• 2ay

Ben çok meraklıyım seninle sohbet etmeye.
      Bak kardeşim, senin sorunu ciddiye alıp tek ben cevapladım.
      Bana saygı göstereceksin.
      Saksı değilim ben.

• 2ay

Saksı olma efsane ol o zaman ne diyim asdfskjkks 😂 ben yazarım kardeş sanada sen düzgünce konuşmuyon ki bir dedik bizim paramız degersiz diye vatan haini yaptın mantıgı anlamıyon ki resmen skt+git dedin

Yükleniyor...