İcat edilse de kurtulsak dediğiniz ne var günümüzde?

Gün içinde bazı durumlar oluyor ki; "keşke artık şu icat yapılsa da kurtulsak" diyoruz. Sizce hangi icat 'artık' yapılmalı? :)

0|0
27|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnanları tanıma makinesi
    İhanet eder mi? zulüm eder mi? nankörlük eder mi?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• İcat etmemeyi icat etseler ya. Her şeyi icat ede ede hiç bir bişeyin tadı tuzu kalmadı her şey elinin altında nerde eskiden beklemeler, eser yok. Şimdi her şey hemen teknoloji ile kolaylaşıyor.

0|1
    0|0
    • 2ay

Günümüzdeki hazır tüketim ve doymazlık eğilimi konusunda haklısın aslında; bir kaset çıkar ve uzun süre o sanatçı albüm yapmaz, insanlar da o kasede gözü gibi bakar ve ondan dinlermiş. Şimdi ise kaset, cd, dvd vs hepsini geçtim aynı anda youtube'a veriliyor ve insanlar ulaşabiliyor, zaten ulaştığı gibi de tüketiliyor malesef. Talep yoğun olunca üretim de zoraki hızla yapılıyor, ben hala Harun Kolçak dinliyorum işte sebebi bu sanırım; o duygu yok.

https://www.youtube.com/watch?v=1j_DF_lKk2Q
      Efsane albüm...

• 2ay

Albümü merakla bekledim var ya, en uyumlusu Gülçin Ergül ile olanı bence. Bedük, İrem Derici, Kubat, Tuğba Yurt, Işın Karaca ile olan düetleri dinledim ama en yerine oturmuşu Gülçin Ergül ile olan Ağlat Beni şarkısı. Deli Et Beni şarkısını da Funda Kılıç söyleseymiş daha güzel olurmuş da.

• 2ay

Ben Yaşar ve Tan'ı beğendim; yaşayan efsane ikisi de, muhteşem olmuş onlarınki.

• Şarj aletine muhtaç kalmayan, sonsuz şarjlı telefon. Bedava internet bir de.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bedava internet, pek icat değil aslında; imkanlar dahilinde yaygınlaşabilir ama burada biraz zor...

Bitmeyen batarya, bir nevi var aslında geçen yıllarda haberlere konu olmuştu ama sektör buna hazır değilmiş :)) Ne anlıyorsan işte.

• 2ay

Var olmaları değil, yapılmamaları sorun ;)

• 2ay

Batarya kullanıma açılabilir; haklısınız.

• Şarjı bitmeyen telefon🙏🏻

1|0
    0|1
  • Kendi kendine yemek yapan tencere ben hiç dokunmayim ona.

2|3
    0|0
  • isinlanma

0|1
    0|0
  • komple evi temizleyecek bir robot. ulaşılabilir, seri ve yaygın kullanımda olsun.

0|1
    0|1
  • Uçan ayakkabı😴

0|1
    0|0
    • 1ay

'' Geleceğe Dönüş'', özlüyoruz Spielberg, tekrar yeni versiyonunu çekiver şu filmin; bak başroller de hayatta...

• Abazakovar

0|1
    0|0
  • trafiğe bir çözüm

0|1
    0|0
  • Işınlanmak. Yollarda heder olduk

0|1
    0|0
  • Zaman makinası güzel olurdu en azından geçmişe dönüp bazı şeylerin önüne geçilebilirdi

0|1
    0|0
    • 2ay

Yaradan'ın kainatı bir düzen ve bizden bağımsız olaylar silsilesiyle yaratmış olduğu açık; o halde ben geçmişe dönüp birşeyleri değiştirdiğimizde başka başka sonuçlara yol açacağımızı düşünüyorum.

• Benim gibi tembel e isinlanma

0|1
    0|0
  • Işınlanma

0|1
    0|0
  • zaman makınesı ne guzel olurdu

0|1
    0|0
  • Yok etme makinası

0|1
    0|0
  • gercek hayatta engelleme butonu :3

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben öyle bir buton geliştirdim bile; görmezden geliyorum ve zamanla ''hiç''leşiyorlar nezdimde :D Ne gerek kasıntıya ya, üç günlük dünya; onlar düşünsün...

• Zaman makinesi herkes bir gecmisini silip gelsin 😀

0|1
    0|0
  • Dondurulup direk 100 yıl sonra hayata dönsek. öyle bir makine😊

0|1
    0|0
  • Lutfen birisi kişilik ve karakter icaat etsin insanlarda goremiyorum cunku 😒😒

0|1
    1|0
    • 2ay

Öyle diyorsun ama insan her gün saçma haberler duydukça merhamet duygusunu kaybedebiliyor. Kendi milletimize tabi ki merhametli olacağız ama dışarıya karşı gücümüz olduğu sürece terör estirmeliyiz. Yoksa onlar bizim sülalemizi öldürecek sıkıntı burada zaten :) Öldürmek şart.

• ışınlanma

0|1
    0|0
  • Isinlama. Harika olurdu :/

0|1
    0|0
  • Regl'den kurtaracak bir çözüm :)

0|1
    0|0
  • telefonlarimizdan para çıksın.

0|0
    0|1
  • İnternet alışverişlerinde parfümlerin kokusunu duyabilsek.

0|1
    0|0
    • 1ay

Dokunup, koklayıp etkileşime girip alışveriş yapabileceğimiz bir internet alışverişi hep hayalimdir benim de.

• Bulaşık makinası 😂

0|0
    0|1
  • Yürüyen uçak

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• TÜRKİYE inanılmaz güçte bir patlayıcı geliştirsin ve amerika, ingiltere, fransa, israil, ermenistan, almanya, belçika, avustralya başka olmak üzere bir çok düşman ülke toprağına saldırıp dünyayı pislikten temizlese de bizde kurtulsak. Bunu sürekli düşünüyorum.

0|1
    1|0
    • 2ay

Türkiye hükümetinin bunu istemeyeceğinden adım gibi eminim :))

• 2ay

Orası öyle ama işte bir seçim yapmak gerekiyor. Eğer onlar gibi yaparsan bu dünyada rahat edersin, düşmanlarınla uğraşmazsın ama günaha girersin. Sonuçta çocuk vs. herkesi öldüreceksin. ya da Müslüman olarak yaşayacaksın tamam güzel düşmanlarını öldür ama sadece eli silahlı olanları yani çocuklara vs. bir şey yapma. Bu durumda da ileride o çocuklar büyüyünce seni bölmek için her şeyi yapacak :) Yani bir seçim şart. Bende Müslümanım ama gerçekten vatanım bölünmesin diye elimde imkan olsa hepsini uçururum. Bir kez bile düşünmem çünkü o kadar sıkıntı çekmişiz. İnsanda merhamet filan kalmıyor.

• 2ay

Eger onlan gibi yaparsan onlardan bir farkın kalmaz..

• ısınlanmak

0|1
    0|0
  • Mutsuzluk ve Ölüme care...

0|1
    0|0
  • Seyyar yalan makinası

Yarın bulurlar bak efso fikir

0|1
    0|0
  • Işınlanma ;)

0|1
    0|0
  • Vefasız savar.

0|1
    0|0
  • İnsanlık.!

0|1
    0|0
  • Işınlanmayı isteyen çok var

0|1
    0|0
  • Ankara trafiğinde ışınlanma tabikide

0|1
    0|0
  • Yürüyen uçaq.

0|0
    0|1
  • HIV tedavisi olsada insanlar rahat rahat ilişkiye girse.

0|0
    0|1
  • beni iste calisiyomus gibi gösteren ve sadece benim icin mükemmel bir hologram icat edilse ve o mucitte sabah evinde ölü bulunsa:)

0|1
    0|0
    • 2ay

Hahahah ama hologramı da eskimeyen, yıpranmıcak maddeden yapmalı; orayı da izole etsin 😅 girer bakar biri felan 😈

• 2ay

yarin pazartesi olunca is günü , sanki isteymis gibi hissettim:) ve pazar gününden nefret ediyorum:))

• 2ay

Pazar günlerini çocukken de sevmezdim; ertesi gün okul başlardı tekrardan, hakikaten sevmediğim tek gün...

• Bitmeyen batarya.

0|1
    0|0
Yükleniyor...