Ey İman Edenler Sizce Neden Yaratıldınız?

Kafirler müşrikler yazmasın

Güncellemeler:
2ay İnanmadıkları şey için cümle kurmaya çalışıp daha da alçalmasınlar. Zaten başlı başına ironiler.

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• 56- Ben cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.
    57- Ben onlardan rızık istemiyorum, beni beslemelerini de istemiyorum.
    58- Şüphesiz rızık veren, güç ve kuvvet sahibi olan ancak Allah'tır.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Rabbimizi bilelim hayırlı ameller işleyelim diye

1|0
    1|0
  • Allahın rızasını kazanmak için

1|0
    1|1
  • Kafirler, müşrikler insan değil mi? Hani islamdaki hoşgörü nerde? Bu kadar cahil kesim sadece islamda olması beni üzüyor

1|1
    1|0
    • 2ay

İslamda hoşgörü müminleredir. Kafirlere müşriklere hakaret edilmez Allah onlara bol bol eder zaten. Neysem ben hakaret etmedim yerlerini hadlerini bilsinler inanmadığı bir şeye yorum yaparak kendilerini daha da düşürmesinler

• 2ay

İslamda hoşgörü bütün insanlığadır. Kafir dediklerin başka din mensupları. Sen hoşgörülü olmazsan nasıl İslâmın bahsettiğin güzelliğini görecekler. Sen müslüman değilsin sadece öyle görünmeye çalışıyorsun hadi iyi aksamlar

• 2ay

Doğru demşisin kardeşim

• Allah bize bir ömür biçmis, bizde yasiyoruz iste.
    Her nefes'de O'nu anarak, O'nu hatirlayarak, O'nu severek.
    Her an ölecekmis gibi yasamak gerek bu dünya'da

1|0
    0|0
  • (Cin ve insanları ancak, beni bilip itaat, ibadet etmeleri için yarattım.) [Zariyat 56]

Müşrikler yazmasın demişsin ama ben ateistim. :) demek ki dinini senden daha iyi biliyorum.

0|0
    1|0
  • Kafir çok burda.

1|0
    0|0
  • Sen nasıl müslüman'san kafirler müşrikler yazmasın demiş sanki onları Şeytan yarratı Biraz insan ol sonra gel sen

1|0
    2|0
  • yaratılmışları tanıyıp Rabbini öğrenmeleri için

1|0
    1|0
  • Ona kulluk etmek icin kisa ve net

1|0
    1|1
  • Peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine Allah c. c. peygamber efendimizden çok memnun olduğu için onun gibi kulları olmasını istediği için insanı mahlukatı yaratmış ben böyle biliyorum

0|0
    1|1
  • Okeyto

0|0
    0|0
  • sınav

0|0
    0|0
  • allaha ıbadet etmek ıcın

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Kafir müşrik olasim geldi. Uslubun berbat👎

2|1
    1|0
  • Ego kasmak icin

1|0
    1|0
    • 2ay

Onlara 'Müslümanların inandığı gibi siz de inanın' denilince de, 'Beyinsizlerin inandığı gibi mi inanalım?' derler; iyi bilin ki asıl beyinsizler kendileridir, fakat bilmezler. bakara suresi 13. ayet

• 2ay

Masallah muhammedden kalir yanin yok ne guzelde yazmissin. Oscarlik valla. Basarilar :)

• 2ay

Sitede çok uzun ömürlü durdurmazlar sizi çünkü sorun çıkartıp laf kondurmaya çalışıyorsun, yakında üyeliğin uçurur hayır sonra neden üyeliğim silindi deme. Herkes istediği görüşü yazmakta özgürdür, bu kişiyi ilgilendirir, senin ona laf kondurman hata yapman olur, iyice kuralları okuman gerekli. Ben dinsizim ama sende dinsiz ol demiyorum, düzgünce diyemediğin için görüşün kaldırılır.

• Allah insanları kim bana daha güzel kulluk edecek diye yaratmıştır.
    diğer anlamına gelecek olursak bununla ilgili bir ayet varBen sizi kan pıhtısından yarattım diye

0|0
    0|0
  • Sicmak icin

1|0
    1|0
  • ikizimin beynini tamamlamak için S:d:Fs

0|0
    0|0
  • Allahın varlığını birliğini yüceltmek için, imtihan

0|0
    1|0
  • ateistim yazim mi?