Türkiye'de sinema küfürlü filmlerden mi ibaret?

Bence öyledir, böyle oldu son yıllarda küfürlü komedi filmleri ucuz maliyetsiz heyecansız suni aşk filmleriyle dolu... Yabancı sinemadan birkaç film dışında gelmiyor buralara..

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu şu Recep İvedik filmini bir kere çıkarttılar, rezil ettiler bizi millete. Bunu seven onlarca insan var ki. Herkes bu adama özeniyor, geri zekâlılar. Yani böyle olmaya çalışıyor. Kaba, pis ağızlı, iğrenç bir insan. Buna özenenler var ama işte. Küfür eksik olmaz ağzından. Sonra toplum niye bu hale geldi son dönemde. Eee böyle film olursa, ya da filmler olacak tabii. Keşke her film çıkamasa kafasına göre.

0|2
    0|0
    • 2ay

bu film olmasa toplum daha mi iyi olucakti? hayır. toplum zaten böyleydi. film bunu gösterdi.

Kızlar Ne Diyor 5

• Türk yönetmenlerde iş yokki. diziler de berbat filmlerde. türk filmlerinde tür komedi olunca hemen küfüre bağlıyorlar senaryoyu.

0|3
    0|0
  • Kesinlikle.

0|2
    0|0
  • Evet malesef

0|0
    0|0
  • yok türk de güzel filmler var ama yenilerden bende pek bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Bence sinema kültürü diye birşey yok ülkemizde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Türk sinemalarına gitmeyeli çok uzun zaman geçti. Her argoda gülen bir kitle olduğu sürece bu şekilde filmler yapılmaya devam edecek.

1|1
    0|0
  • Evet öyle. Bakınız recep ivedik

0|1
    0|0
  • Kaliteli filmlerimiz buyuk bir cogunlukla dram turunde. Millet olarak fazla duygusal bakiyoruz olaylara. Sorsan herkes tas kalpli.

0|1
    0|0
  • senaryo fakirliği var. bir de izleyici eğitimsiz. arz talep meselesine göre film yapılıyor. iyi yapımlar da var fakat yurt dışında daha rağbet görüyor. halk iyi film istemiyor.

0|1
    0|0
  • Son 4 yılda adam gibi film ortaya koyduklarını görmedim Cem yılmazın Av mevsimi diye filmi vardı efsane idi neden öyle filmler çekilmiyor neden kalite yerlerde bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Türk insanı küfür etmeyi sever ve komik bulur çünkü insanlar sadece yakın ve samimi oldukları ile böylesine muhabbet eder çünkü biz Türküz aga

0|1
    0|0
  • Abi türkiyenin geneli bu tarz filmleri seviyorlar, haliyle yönetmenlerde daha çok kitle için küfürlü komik sahneler düşünüyorlar. Açıkça bende aynı görüşteyim.

0|1
    0|0
  • Türklerde sinema anlasiyici küfürlü komedi dizi anlayışı aşk aşamalar yakında hayvanlar alemini sokacaklar bu iki konuya

0|1
    0|0
  • aynen ya :(

0|1
    0|0
  • Nerde o kemal sunal filmleri gülmeden bir saniye izleyemessin çok nadir de olsa güzel filmler çıkıyor 2-3 yılda bir

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum yerli yapım filmleri kolay kolay. Bir kaç saygı değer yönetmenin filmleri hariç tabi.

0|0
    0|0
  • Evet sayılır

0|0
    0|0
  • bir cogu oyle ama arada guzel yapimlarda oluyo

0|0
    0|0
  • Milletimiz işi biliyor :D

0|0
    0|0
  • Tamam küfürlü ama bir Aydemir akbaş şafak sezer cem yılmaz ata Demirer ve diğerlerinin ağzına küfür yakışıyor be kardeşim

0|0
    0|1
  • Türklerde sinema anlayışı yokki kardeş

0|0
    0|0
  • Komedi filmleri bize küfre gülmeyi öğretti ama aslında olması gereken bu değildi.

0|0
    0|0
  • Ananizi boyarım mı demis kesin oyle demistir filli boyanin sahibi bu adam sinemaci degil xd gunes cabuk gel uff sıkıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...