Iyisiniz hoşsunuz bir yokuşsunuz harbiden baya bir boşsunuz

herkes kendi telinden çalıyor , kimi haklı kimi haksız .kimi yerli kimi yersiz.kimi dolu kimi boş .peki siz ne düşünüyorsunuz dünyaya genel ve objektif olarak bakarsak insanlar ne yapmaya çalışıyor ?

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• güzel konuya değindin.

Valla kimseyle samimi olmıcaksın ağzım yandı kimse hakkında yorum yapmıcaksın!

gerçeklerle yüzleşince ne vahim olduğunu anlıyosun durumun herkes çıkarı peşinde.

mutsuz insanlar etraflarındakininde mutluluğunu kıskanıp taş koyuyor yollarına yazık günah!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kendi kendini düdüklemeye çalışan bir ırk yok bu dünyada!

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz. Ama önemli olan o hatalardan, sıkıntılardan ders çıkarmak

0|0
    0|0
  • Genel olarak bakmaya gerek yok bu konuda. Herkes kendi fikrini benimsemiş ve herkese bunu aşılamaya çalışıyor. Bu insanın yapısı. Benim şu kötü huyum var diyeni duymadım daha. Herkes kendince haklıdır her konuda. Sonuç ancak bu şekilde açıklanır...

0|0
    0|0
  • ben sana soyle ozetleyebilirim herkes mutlu olmaya calisiyor kimi legal kimi illegal,kimi parayla kimi askla,kimi egosunu tatmin ederek kimi yetim-oksuz besleyerek..yani ben boyle gozlemledim insanlari:-)

0|0
    0|0
  • İnsanlar hayatta kalmaya çalışıyor, kendi ve sevdikleri için en iyisini istiyor. Hepimizin yapmaya çalıştığı bu aslında :)

0|0
    0|0
  • herkes kendi fikrini yürütmek istiyor

0|0
    0|0
  • bnde anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri işe yaramaz, kardeşi bile kardeşinin üzerinden prim yapmaya çalışan bir dünyadayız.

0|0
    0|0
  • Çok genel bir soru olmuş daha uyanamadın sanırım

1|0
    0|0
    • genel bir soru aslında ama sadece türkiyeyi abd yi avrupayı asyayı ilgilendiren değil genel olarak baktığımızda dünyaya hakim olan durum demek istemiştim ; anlayana tabi herneyse teşekürler yinede .

• zATEN BURDA ÖNEMLİ OLAN FARKLI bakış açılarını görmek ; herneyse saçmalamış o .

• Cevaplardaki tek ortak "nokta insanların ne yapmaya çalıştığı" gibi genel bir ifade olunca 7 milyar farklı bakış açısı çıkacaktır şüphesiz.

• 0|0
    0|0
  • asfqwegfwdfvsghrikghmfghjttrygbnerth anlasilirmi yeterince :D

0|0
    0|0
  • yaşamaya .

1|0
    0|0
  • ego tatmin etmeye çalışıyor çoğunlukla;)

0|0
    0|0
  • Hayatımızı yaşıyoruz işte...

0|0
    0|0
  • Bende anlamış değilim...

0|0
    0|0
  • o değil de sen de baya hoşsun:)

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 9

• dünyadaki bütün insanlar kendileri için yaşarlar tatlım. kimse birşey yaptıgı zaman dışarıdan nasıl görünecegini pek önemsemez.

1|0
    0|0
  • hayat koşturmacasında herkes.

0|0
    0|0
  • 6 milyar farklı düşüncenin ne yapmaya çalıştığını kim bilebilir ?

0|0
    0|0
  • Boşuz takılıyoruz.

0|0
    0|0
  • he.

0|0
    0|0
  • Hepimiz insanız. Boş yaşamıyorum...

0|0
    0|0
  • Genel olarak baktığımda insanlardan nefret etmiyorum

0|0
    0|0
  • genel olarak baktım: hepimiz insanız sonuçta dedim..

0|0
    0|0
  • boşum dolacağım günü bekliyorum

insanlara gelince onları gözlemlemek yerine kendimi özümsüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...