Azerbaycan Kırgızistan Kazakistan Türkmenistan Özbekistan Kızları Çok Güzel Değil Mi?

Azerbaycan Kırgızistan Kazakistan Türkmenistan Özbekistan Kızları Çok Güzel Değil Mi? Var mı Türk Cumhuriyetlerinden Vatandaşlar? :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben daha ilerisine gittim oranin tuva kizlari en guzeli..

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet onlarda çok hoş gerçekten özümüze dönesimiz geliyor hocam ne dersin :)

• 2ay

inan dunyaya bedel yerler kes kapitalizmin esiri olmasamda para denilen seye ihtiyac duymasmda oralarda yasasam... gunesi agaci kusu dinleyip onlarla bir kabul eden yer de ve gokte 7 katin cindeki kisi olan insanin goge bakip yug torenleri yapitigi bozkirlarin uzerindeki otlardaki hayvanlari bocekleri bile ailesinden kabul eden degisik hatta mitolojik bir destani okur gibi yasanilan yerler imkanin varsa git inan ruhunu orda birakip donuyorsun :D

• 2ay

Valla ilk defa canım yemekten başka birşey çekti sayende hocam özüme dönesim altaylara tanrı dağına gidesim geldi :) Doğanın ruhu şaman :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet. Hatta sevgilim o ülkelerden

0|1
    0|0
  • Güzeller de var çirkinlerde kazakistanlılar güzel ama

0|1
    0|0
  • Oranın erkekleri bile çok güzel :D Özellikle kırgızlar kızlı erkekli çok güzel bir millet :D Kızlar çok güzel erkekleri çok yakışıklı ve tatlı :D

not: gay veya biseksüel değilim :D

0|1
    0|0
  • Güzellikten ötürü çok sevimliler eşlerine aşırı bağlılar evlenecek olsaydım ilerde kesinlikle azeri olurdu o kız

0|1
    0|0
  • Güzelleri güzeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...