Pestis bir diger ismi veba ile ilgili turk imzali bir kitap,belgesel,film ne biliyorsaniz artik.

Veya bilgilerinizle kisa bir ozet gecin bana. Cok ihtiyacim var engin bilgilerinize.^ ^

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• link Kelebeğin Rüyası var...

link Türk yönetmenin bir oyunu var...

1|0
    0|0
    • Kelebegin ruyasiyla pek anlam kuramadim ama ikinci link bana cok yardimci olacak gibi. Tesekkur bebek. :)

• :D tamam rica ederim

• Teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 3

• yersinia pesitis diğer adı kara ölümdür orta çağda yılolarak bilmiyorum ama milletin kökünü kurutmuştur.hastalığın hammaddesi yani kökeni,nin fareler olduğu söyleniyor da hayırdır ne oldu bu kadar önemli merak ettim.

0|0
    0|0
    • Bu bildiklerini bende biliyorum ben bir film kitap ariyorum turklerin yapmis oldugunu.

• maalesef ülkemiz de veba hastalığını beyaz perde ye aktarıcak bir semaye yok arkadaşım hollywood,a yaslanmaya devam kolay gelsin.

• Mesaj ayarın arkadaş listen harici üyelere kapalı olduğu için özelden yanıtlayamadım. İnandığım tek şey çay kaşığı.

• Veba daha çok Ortaçağ Avrupası ile ilişkilendiği için Türk filmleri arasında genelde kuduz bulabilirsin, kültürümüzde enik ısırdı muhabbetleri yaygındır ahahaha

0|0
    0|0
  • cahilik bababaaa .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...