Trabzon'lulara gelin olmak iyi mi?

Trabzonlu birisine gelin olmak iyi midir? Zor mudur kolay mıdır? Bir Karadeniz adamı ile bir karadeniz kadını mı başa çıkabilir? Yoksa dişli birisi her türlü başa çıkabilir mi? Düşünceleriniz nedir?

0|1
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirinizi severseniz herşeyin üstesinden gelirsiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Artvinlilerin disiplinine hayranımdır

1|0
    0|0
  • genele olarak sıkıntı bence ;)

1|0
    0|0
  • trabzonluyum bnce ıyıdır agır baslı olmanda fayda var

1|0
    0|0
    • 2ay

Öyleyim çok şükür ailesi saygımı dile getirir hep sürekli iş buyururlar diyorlar ama kaynanam öyle dğeil :D

• 2ay

ıyı o zman hayırlı olsun sorun olmaz mutluluklar hemserıme ıyı bak :D

• 2ay

Ben de artvinliyim gerçi, bakarım :D

• İyidir bende karadenizliyim :))

1|0
    0|0
  • Sen kararını vermişsin ve güzel şeyler duymak istiyorsun. Her yerin iyisi kötüsü var. Seninki iyi mi kötü mü senin görmen gerek.

0|0
    0|0
  • Adama sormuşlar nerelisin? Adam demiş daha evlenmedimki...
    Biz erkekler malesef genlerimizde size bağlanmak var. Sen trabzonu değil, o senin memleketi düşünsün :)

0|0
    0|0
  • Burnunuzu tokuşturur durursunuz.

0|0
    0|0
  • Bana trabzonlu bir arkadasım kız itelemeye calıstılardı zorla mk neydi la bir lafı diyip dururdu trabzonlulardan kız alacan tam hatırlamıyom birşeydi ama :D

0|0
    0|0
  • ben trabzonluyum trabzonlular zor ınsanlar sahsen babamı hıc sevmem ıyı bır es degıl

0|0
    0|0
    • 2ay

Eski kafalar öyle oluyor yanlış anlama. Ama günümüz de kendini iyi yetiştirmiş bir insan daha iiy oluyor. Gerçi ne kadar geliştirse geliştirsin kan çekiyor ama o kadar da değil eski kafalara nazaran daha iyi ;)

• 2ay

hmm anladım.. Bakalım bir aklım karıştı da sorayım dedim teşekkür ederim görüş için

• 2ay

reja ettım

• değil

0|0
    0|0
  • Tüm trabzona olacaksan kötü

1|0
    0|0
  • ben rizeliyim trabzonla yan yana yaşıyorum trabzon insanı ukaladır dedigi dediktir asabidir

0|0
    0|0
  • Aman uzal dır

0|0
    0|0
  • dişli biri başa çıkabilir de nasıl biri olduğuna bağlı her Trabzonluda aynı değildir

0|0
    0|0
  • oflulardan gelin al kız verme demişler :D

0|0
    0|0
  • suctun

0|0
    0|0
  • Sülaleyle mi evleniceksin? Boşver sen sevdiğin adama bak.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlenince maalesef tek onunla değil ailesi ve akrabaları ile de evleniyorsun. Ki sorumluluk alacağım eşimden başka kimse olamaz

• 2ay

olumsuz bakmıyorum, ben de karadenizliyim örf ve adetleri bildiğim için. Trabzonun erkekleri çok fenadır ancak bir karadenizli baş eder. İşte bazıları diyor zordurlar vs hizmet buyururlar ama kaynanam öyle birisi değil şükür :D

• 2ay

Bende karadenizliyim 😄 bak emin ol seni kimse ezemez o hissi verdin bana 😁

• Bir söz vardır trabzonluya kız vermek trabzondan kız almak makbuldür diye

0|0
    0|0
  • seni alan yaşasdı

0|0
    0|0
  • Ayy cicim onlar çok iyi dürüst mert insanlardir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dişli biri herkesle sonuna kadar savaşır canım

1|0
    0|0
  • Hiç tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • Kişiliğine bağlı

0|0
    0|0
  • Zor desek

0|0
    0|0
  • bilmem ki

0|0
    0|0
  • Diger illerden farksiz

0|0
    0|0
  • trabzonlular için konuşamam ama benim sevgilim karadenizli aileside biraz sorun bizim içni aslında ama biz vazgeçmiyruz devam ediyoruz. bana göre illa karadenizli olmak gerekmiyor başedilebilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...