Bir romanın fragmanı çıksa nasıl tepki verirsiniz?

Cep kitap olarak, romanın fragmanı çıksa daha sonra kitabın çıkacağını bilseniz, fragman kitabı alır mısınız?Bir romanın fragmanı çıksa nasıl tepki verirsiniz?

0|0
14|3

En İyi Erkek Görüşü

• E-kitap pek tutacağını düşünmüyorum... nedenini tahmin edebilirsiniz
    Ama bir tanıtım fragmanı çekilip youtube da yayınlanabilir ve tanıtım fragmanının linkleri sosyal platformlarda payLaşılarak dikkat çekilebilir.
    Fragman filmi çok kaliteli ve süre olarakta çok uzun değil ama kısada olmayacak şekilde olursa daha iyi olur bence...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hoşuma gitmez. Kitaplar teknolojinin igrencligine bulaşmamış bir şey kokusu bile insana huzur veriyor, bunu da teknolojiye donusturseler baya sinir olurdum fragman dijitallik bilmemne güzel değil bence

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 13

• Onun yerine brosur dagitsinlar. Ucretsiz. Hatta posta kutularina atsinlar. Kucuk kitapcik da olur. Kitap aldigimizda yaninda kucuk kitaplar versinler.

1|0
    0|0
    • 2ay

o zaman maliyet çoğalır. her şehir için kişiler tutlmalı dağıtıcılar ayarlanmalı ve ayrı ayrı bütçe olacak bu defa fragman da kitabın bölüm başlıkların da bulunan sözlerin açılımlı anlatımları olacak kitaptai gibi konu anlatımlı değil bir nevi yorumlama olacak hayattan romana dair

• Tanıtım amaçlı ürünler ücretsiz olmalıdır. İnsanlar çeyrek kitaba para vermez.
    Seçilmiş küçük bölümleri internet üzerinden ücretsiz yayınlayıp iyi bir tanıtım yazısıyla sunmak daha iyi bir pazarlama stratejisi olur.

1|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum...

1|0
    0|0
  • Merak ederim o yüzden bekmam. Önsöz her zaman iyidir :)

1|0
    0|0
  • Bilmem belki alırım 🙊.

1|0
    0|0
  • Almam

1|0
    0|0
  • Çok gereksiz bir sermaye aracı olurdu... almazdım.

1|0
    0|0
  • Bence harika bişey olurdu. İnsanları kitaba daha çok yöneltir ve ilgi çekerdi

1|0
    0|0
  • Bu kapitalist dünyada o da olası bir şey..

1|0
    0|0
  • almazdım büyüsü bozuluyor gibi

1|0
    0|0
    • 2ay

fragman da kitapla ilgili sadece bolum basliklarinda bulunan sözleri aciklik getiriyor yorumlama gibi kisileri anlatiyor onsozden daha aciklayici herkezi tek tek kaleme aliyor fragmanda

• 2ay

anladım ama cazip gelmedi heyecanı kaçıyor

• 2ay

😊 dogrudur

• Almam

1|0
    0|0
  • Gerek yok

1|0
    0|0
  • Hm Bilmem ki

1|0