Kürk mantolu madonna romanında ki raif hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne zaman aklıma gelse hep acırım ben raife🙄

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Acımam. Karakteri başından beri öyleydi. Acı çekerken bile bir gün olsun değişmek istemedi. Daha iyi olmak için çabalamayan insanlara acımam.

Ama sadece Raif'i de suçlu bulmuyorum; Maria da hatalı. Raifin başından beri nasıl biri olduğunu biliyordu. Doğuma kadar ve sonrasında bile geleceğini düşündü. Yanıldı. İkisi de yanıldı. İkisi de hatalı.

Bakalım filmi çıktığında nasıl olacak :)
    Şimdilik müzik :D
    https://www.youtube.com/watch?v=SsnN8Vfos-8

0|1
    0|0
    • Çok güzel özetlemişsin böyle bir romanın hala nasıl filmi çıkmadı şaşırıyorum gerçekten 🙄

• Filmi çıkacak da kitap kadar olacağını sanmam ama kitaba yaraşır olsun :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Acımıyorum. Ruh halini o kadar iyi anlıyorum ki... Oradaki Raif karakterini Sabahattin Ali'yle , Oğuz Atay'la ve son olarak da kendimle bağdaştırıyorum.

0|1
    0|0
    • Tutunamayanlar daki selim karakteri de epey değişik 😄

• Size göre değişik işte. Siz anlamazsınız...

• Yok aksine anlıyorum benim en beğendiğim iki kitap kürk mantolu madonna ve tutunamayanlar , değişik derken gizemli demek istedim anlamadığımdan değil gerçek hayatta böyle karakterler zor bulunur

• Severim. Keşke sonda trendeki çocuğunu alsaydi

0|1
    0|0
    • Çocuğa bakınca sürekli onu hatırlamaktan korktuğu içindir belki dicem de keşke alsaydı çok değişik adam 😄

• Kank o Raif çok ezik ya öyle erkekmi olur erkek dediğin güçlü olur😅 ama kitap ağlattı

0|1
    0|0
    • İşte raif öyle olsaydı kitap bu kadar etkileyici olmazdı 😄

• Çocuğunu sahiplenmemesine gitmesine izin vermesine kızmıştım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...