Playful Kiss dizisini biliyor musunuz?

Bu soru,özellikle Kore/Japon dizi ve anime sevenlere gelsin...

Japonya'da ''Itazura na kiss'' isimli manganın önce aynı isimli animesi, sonra tv dizisi çekilmişti.Daha sonra aynı konuda,Tayvan'da It Started With a Kiss'' dizisi çekilmişti.Daha sonra Kore'de Playful Kiss çekildi.Şu an Japonya'da aynı dizinin ''Itazura Na Kiss:Love In Tokyo'' versiyonu yayınlanıyor.

Yahu A Moment To Remember'ın Türk versiyonunu yaptılar, şu dizinin de yapsalar ya Türk versiyonunu uzuuun uzuun izlesek biz de.Çok tutar bence.Yok mu böyle bir ihtimal?Ve sizce, eğer olursa başrolde kimler olabilir?

Dalga geçecekler yazmasın lütfen...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İzledim biliyorum. Aşırı b.ktan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dizisini sevemedim ama animesi başyapıt! Bu bir gerçek.

Tabii ki de Türk versiyonu gibi bir şey mümkün değil :)

0|0
    0|0
  • yaş kaç? şu kore dizilerini izleyenlerin geneli ergen oluyorda. Dalga geçilmiyecek bir mevzu olmasaydı gizli sormazdın canım :)

0|0
    0|0
    • Ne yazık ki ergen değilim...Haklısın, acınacak haldeyim.Bu yüzden bu tip dizileri izliyorum, zihnimi meşgul etmek için.2 senedir berbat haldeyim, idealist biri olduğum halde zorla ailemin istediği bölümü okuyorum, aslına bakarsan okuyamıyorum.Dersler vasat.Sevebileceğim kimse yok.En sevdiklerimden aldım en derin yaraları.Hiç aşık olamadım da, ne yazık ki öyle birisi de çıkmadı karşıma.Sağlığım berbat.İnançsız olsam intihar ederdim.Sadece ölmek için dua ediyorum,o bile kabul olmuyo...

• Sorun değil, alıştığım için otokontrolüm oldukça katılaştı.Kolay kolay ağladığımı üzüldüğümü falan göremez kimse.

Asıl sen kusura bakma,meşgul ettim.

• ne meşgulu estahfurullah.umarım en kısa süre içerisinde bulunduğun berbat tabiriyle söylediğin şey geçer sadece sabret tekrar kusuruma bakma sağlıcakla kal

Kızlar Ne Diyor 2

• Kore dizileri harikaaa bir koreci olarak umarim koreyidaha cok seversin ben bu yaz gidiyorum koreye

0|0
    0|0
    • Nasıl gidiceksin, ben bu seriyi izledim sadece.Ama çok güzel.

• Bizde o dizi bez bebek kıvamında bir şey olur yapılırsa. Yeterince versiyonu var zaten. Onları izle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...