Türk dizilerini türk sinemasını kim izliyor böyle sacmaliklari nasıl izliyorlar?

50 yıldır aynı palavra millet bunları nasıl izliyor

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• valla dizi sinema olmasına gerek yok
    millet
    hayatın içinden
    tamamen gerçek saçmalıkları
    15 yıldır izliyor
    biz millet olarak
    palavra seviyoruz galiba
    sorun bizde

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli yakışıklıların kahraman çirkinlerin kötü gösterildiği lanet olası bir sektör. piççin tekine iyi kız aşık olur 4-5 bölüm kız yüz bulamaz ondan sonra kız bunu değiştirir piçç herif aşık olur ama ezelden beri iyi kızı seven iyi erkek bu manzarayı görünce kötü olur. hep böyle işte. yani diyo ki sevene gitme skene git.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hep aynı klişe konulardan ben de bıktım 😂 😂

0|1
    0|0
  • İçerde dizisi iyidir.

0|1
    0|0
  • Sadece popüler olanlara göre yorum yapıyosun. Türk sinemasında çok efsane yönetmenler, senaristler ve bunların çok efsane filmleri var. Sadece bu kadar gündemde olan dizileri ya da filmleri baz alarak bütün türk sinemasına kötü demek hele ki izleyenleri aşağılar gibi bu saçmalıkları nasıl izliyolar demek mantıksız.

0|0
    0|0
  • Senin o dedigin sacmaliklar milleti cezbediyor çünkü

0|1
    0|0
  • Ömer kavur, reha erdem, yılmaz güney, metin erksan gibi yönetmenler ne bileyim karpuz kabuğundan gemiler yapmak, tabutta rövaşata, tepenin ardında, ah güzel İstanbul gibi güzel filmeler varken kim bilir izlemediğim ne güzel türk filmler vardır diyorum.

0|0
    0|0
  • Türk sinemasi efsanedir. Sen nasil sacmalik diyebiliyorsun?

0|1
    0|0
  • hep ask ve nedense imkansiz asklar

0|1
    0|0
  • o bile kalmadı her yer evilik programı turkler cıldırdı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Leyla ile Mecnun gibi nadir diziler vardır efsane olan ve de 1990 öncesi Türk sineması efsanedir.

0|1
    1|0
  • bazı eşşek kızlarımız izliyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...