Çin asyada bakıre kiz varmıdır beyler çok acil?

Beyler çinli bir kizla tanıştim. ingilizce konuşuyoruz. işte tanıştikdan sonra görüntülü konuşuyoruz. kiz gel seni çok istiyorum özledim falan diyor lan. Para niyetlimi acaba böyle söylüyor diye şübhelendim.

Neyse soru o değilde beyler. kiza söyleyemedim. kültür şoku felan yaşar diye. kültürlerini bilmiyorum.

Çinliler bakıre olurmu beyler. yoksa onlarda iskandinav ve slavilar gibi hepsi?

Güncellemeler:
2ay Allahini seven bu soruya dogru düzgün yorum atar.

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• asya da tuva turklerinde var bakirelik altay yakutlarda ama cogu budist ve şaman sana uyarsa oraya git tuva berk dag da cok... yuvarlak yuzlu.. kucuk agizli.. cekik goz kapakli... ince belli suslu puslu yug torenleri var mukemmeler ben hayatimda ilk defa guzel kizi tuva da gordum :D

0|1
    0|0
    • 2ay

hocam ben şimdi başkasisinin dokunduğu tabakdan bile tiksinen bir insanim. şimdi bu çinli budist ve şamanlarda hepsinin ilk konserve kapaği gerçekdende benden önce acıldımı hocam?

• 2ay

çinliler budisttir şaman yok orda çinlileri hic bilmiyorum adetlerinide dillerinide kulturlerinide hayatimda çinli bile gormedim o yuzden bise diyemem benim bahsettigim yerler mogalistan ve ustu çinden baya uzak asya dedigin icin orayi yazdim ama belki uygur turkudur onu sordun mu 60 milyon uygur turku yasar cunku urumci tarafinda

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Nüfus çok bunlar toplusuna sevişen bir millet her sene stadyumları kapatıp rekorlar kitabına giriyorlar binlerce kişi aynı anda sevişip

1|0
    0|0
    • 2ay

hocam şimdi yüzde kaç bu kizin bakire olma ihtimali?

• 2ay

Rahmini incelemedim nereden bileyim, kendisine sorarak öğrenebilirsin karşında türk kızı yok seninle konuşmayı kesmez abisine söyleyip başına musallatta edemez yani kaybedecek bir şey yok sor öğren :D

• Onlarda pek önrmli değil bakirelik ben de konuşuyorum oranın kızlarıyla

0|0
    0|0
    • 2ay

ciddimisin hocam :( hiçmi umut yok?

• 2ay

Ama bazıları da çok önem veriyor. Kız Türkiye'de mi?

• bakire olan vardır tabi

0|0
    0|0
  • tecavuz duman atıyor oralarda.

0|0
    0|0
    • 2ay

bakire degilmi simdi hicbiri?

• 2ay

turkiyede bile bakire kız kalmıyor kız guzelse mutlaka olmustur bişeyler ..

Yükleniyor...