Roman önerileri yapar mısınız?

çok fazla sıkıcı olmayan ve hayali şeylere sıkça yer vermeyen ve kolayca temin edebilceğim bir kitap önerebilirmisiniz. roman tercihimdir

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• Anadolu Notları - Reşat Nuri Güntekin veya Ekmeğimi -Kazanırken Gorki.belki klasik ama bence çok değerli iki yapıt

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dil olarak çok zengin değil fakat en son cenk çalışır dan santranç cinayetlerini okudum...hem de ekonomik...:)

Hemen bitti..

0|0
    0|0
  • kütüphane en güzeli arkadasım git al bitane icinden ne notlar cıkar en güzeli bu bnce herkes yıllarına dair notlar bırakmıstır ben kitap alırken sahafları tercih ediyorum para yönünden degil manevi yönden insanların notlarını okumak kitaptan daha zevkli bence

0|0
    0|0
    • ben sadece tavsiye istemiştim

• k.bakma bende dedimki git bi kütüphaneye gözüne carpanı al oku, belki benm sana tavsiye edecigim romanı begenmiceksin,türünüde belirtmemissin ki nasıl kitap okuma zevkin var o bile belli degil...

• aradığım kriterleri sorumda az çok belirttim bunun dışındaki birçok roman bana uyar.zaten siz yazdınız diye hemen gidip onu okumayacağım.herkesin yorumunu harmanlayıp ön bilgim olcak sadece

• Kitapyurdu.com diyorum sana :D Seni tatmin eden her türlü içeriğe falan anca orda ulaşırsın..

0|0
    0|0
  • Maeve Binchy, Bu Yıl Farklı Olacak.

Harlan Coben, Orman.

Harlan Coben, Kayıp.

Kathy Reichs, Kemikten Küle.

Balzac, Goriot Baba.

Irene Nemirovsky, Fransız Süiti falan filan.

0|0
    0|0
  • THE SECRET okuyabilirsin

0|0
    0|1
  • beni sevmek zorunda değilsin oku gerçekten güzel kitap :)

0|0
    0|0
  • semerkantı oku

0|0
    0|0
  • Paulo Coelho " Simyaci" okudunmu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...