İstanbul Nasıl bir yer?

İstanbul Nasıl bir yer anlatır mısınız?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kalabalık gurultulu azcık kafa dinleyip şu güzel manzaranın tadını cikartiyim diyorsun 5 dakika sonra etrafında birileri kavgaya başlıyor olay çıkıyor kafa bile dinletmiyolar ulan diyip kalkıyorsun sessiz sakin bir yerlere gidiyim diyosun en az 2 saat yol çekip gidiyorsun neyse sonra bide dönüşü var yine yol çekiyorsun eve geldiğinde kafa daha çok şişmiş oluyor kısacası zor ya güzel bir ilde bazılarımızın gitmesi lazım galiba😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 25 senedir istanbuldayım güzel yani başka biyerde yaşamak zor geliyor. Imkanlar fazla, ulaşım fazla, ne ararsan var. Bide özgürsün ya kimse kimseyi tanımaz etmez küçük şehirlerde herkes birbirini yagırgar burda dilediğin gibi takıl.

0|0
    0|0
  • bir zamanlar oturmuştuk bazı yerler yaşancak yer bazı yerler yaşanmıyacak yer trafiğiyle insanı bunalıma neden etmiş bir şehirdir orada yaşanılmaz sadece gezilmelik yer

0|0
    0|0
  • okadar güzel değil

0|0
    0|0
  • Kaos sürekli koşuşturmaca var

0|0
    0|0
  • İcerdekilerin dışarı disardakilerin içeri girmek istediği bir müessese :D evlilikten farkı yok
    Ama ne ariyosan bulabiliyosun ya en kısa surede o yönü hoş , fakat kafa dinleyemezsin

0|0
    0|0
  • uyanık insanların salakları avladığı, ticaretin yoğun olduğu, duygusal bir insanın kolayca şair olabileceği bir yer vs... bir gün gezdim sadece. umarım yine nasip olur

0|0
    0|0
  • Öyle bir soru sordun ki. Hani bazı duygular vardır, kelimeler bile kifayetsiz kalır onu anlatmaya. İşte İstanbul böyle bir şehir. Gezip, görüp havasını içine çekmen lazım. Yani bir nevi yaşamak gerekir. Tek sıkıntısı trafik...

0|0
    0|0
  • Güzel, ama kalabalık işkence

0|0
    0|0
  • Gezilecek yer yaşanacak yer değil

0|0
    0|0
  • Avrupanın şımarık çocuğu.!

0|0
    0|0
  • ben istanbuldayım ve vazgecemiyorum. evet cok gürültü ses cinayet herşey var. ama insanın evladı gibidir ne birakabilirsin nede vazgecebilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

İstanbul'da tek yaşanabilirmi

• 2ay

bence yasanir ama şöyle. bekarsan her gece yeni arkadaşlar edinebikirsin. gece klupleri yeni aşklar yeni arkadaşlıklar herseyi cok rahat yapabilecegin bor memleket. tek mi yaşıyorsun

• Parası olana cennet gibi parası olmayana sefalet gibidir İstanbul..

0|0
    0|0
  • sınırı yok. on numara bir yer.

0|0
    0|0
  • kalabalık b. ktan bir yer

0|0
    0|0
  • efsane bir yer para gibi varlıgı bir dert yoklugu yaraaaa

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır

0|0
    0|0
  • kozmo kulturel

0|0
    0|0
  • kekomusun ?

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Oldukca kalabalik her an tehlike dolu

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama hayalimdeee:( Seviyorum ya çook.. Gideceğim

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • İstanbul bir hayat kadınıdır

0|1
    0|1
  • İstanbul aştır <3 anlatmayla bitirilemez. gitmen gezmen de yetmez bikaç kere, yaşaman lazım.

0|1
    0|0
  • Yaşaması zor, gezmesi güzel

0|1
    0|0
  • güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...