Kim Olursa Olsun Vizyona Çıkar Çıkmaz İzlerim Dediğiniz Kimler Var?

Benim için sanırım bu sorunun cevabı Johnny Depp.Yakında bir filmi vizyona giriyor."Maskeli Süvari" Fragmanları etkileyici,kendi yine izlenebilir sinyalleri veriyordu.

Ya sizin bu şekilde beklediğiniz-izlediğiniz-takipte olduğunuz isimler var mı?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• belli olmuyor bazen iyi oyuncular senaryo dandik diye izlettiremiyor.A klas aktörlerin filimleri izleniyor genelde filim çok kötü olmadığı sürece.

aktör olarak

al pacino,will smith,jim carrey,johny deep son yıllarda sıçmaya başlamıştır,Russell Crowe,Adrien Brody,Don Cheadle,Mickey Rourke,Tom Hanks,Edward Norton,Sean Penn,Morgan Freeman,Robert De Niro,Jake Gyllenhaal,Bradley Cooper,Tom Cruise,Ryan Reynolds,Mark Wahlberg ,Adam Sandler, robert de niro,stallone abimiz...

Kadınlarda: Nicole Kidman,Scarlett Johansson,Drew Barrymore,Natalie Portman,Naomi Watts,Anne Hathaway,Meg Ryan,jennifer Connelly,Demi Moore,Michelle Pfeiffer,Kate Winslet,Renée Zellweger,Jodie Foster,Hilary Swank,Marion Cotillard,Olivia Wilde,Mila Kunis,Milla Jovovich,Rooney Mara,Charlize Theron,jennifer Aniston,Megan Fox,Kirsten Dunst...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kişiye pek takılmıyorum fragman ve imdb yi baz alarak yaklaşıyorum

1|0
    0|0
  • Tom Hanks charlize theron

1|0
    0|0
  • En son sinemaya ne zaman gittim onu unuttum :) dvd cikti mertlik bozuldu

1|0
    0|0
  • Johnny depp, Jason statham, Kenan imirzalıoğlu, Sarp akkaya, Erkan petekkaya kesinlikle bu adamlar sahneye çıkıp sadece bağırsalar her türlü izlerim !

1|0
    0|0
  • Tarantinonun her filmi. Hangi aktör/aktrisler oynarsa oynasın. Zaten o adamın filmlerinde hep kaliteli oyuncular var.

1|0
    0|0
  • İlk sıradan Robin williams gelir, ayrıca will smith, adam sandler

1|0
    0|0
  • john kardeşin filmleri baya güzel, bu sıralar sinemaya gitmek isteyenlere hızlı ve öfkeliyi öneririm, ama bir sahnesi çok saçma uçarak kızı kurtarmıştı, neyse bunu söylemiyimde tadı kaçmasın :)))

1|0
    0|0
  • Milla Jovovich ne yaparsa yapsın izlerim fragman bile izlemem yeterki o olsun gözleri yeter angel eyeeees (:

1|0
    0|0
  • wiil smith

1|0
    0|0
  • yok sıfırım bu konuda ama yılmaz erdoğan iyi film yapıyor

1|0
    0|0
  • herkes yabancı isim yazmış ama ne olursa olnsun hangi amaçla olursa olsun Cem Yılmaz derim.

1|0
    0|0
  • jonny sins :) ve jason statham filmleri. hiç affetmem :)

1|0
    0|0
  • Mel Gibson

1|0
    0|0
  • Al pacino, Jack nicholson, Anthony hopkins gibi yaşı kemale ermiş karakter oyuncuları..

1|0
    0|0
  • Evet şekerim çıkınca gidelim :)5 yıldız soruna

1|0
    0|0
  • Christopher Nolan..

1|0
    0|0
  • George Carlin, Ahmet Şerif İZGÖREN, Nathalie KELLEY

1|0
    0|0
  • Orlando Bloom ve Will Smith sanırım