Fanatik misiniz? Fanatikliği sever misiniz?

Herhangi bir konuda, bir düşüncede, bir siyasi düşüncede ya da en basitinden sporla ilgili bir takımda fanatik misiniz? Fanatikliği sever misiniz?

• Evet
    40% (4)14% (1)29% (5)Oy Ver
  • Hayır
    60% (6)86% (6)71% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• fanatik değilimm.. çok fanatik olmayada karşıyım.. etrafı yakıp yıkmak dereceseinde de olmaz ki fanatiklik:) her şeyin bir yolu yordamı var..

1|0
    0|0
  • Öncelikle fanatik demekle ne bahsetmeye çalışıyorsunuz anlamadım ama eğer düşündüğüm gibi kesin olarak kabul ettiğimiz duygu ve düşüncelerimiz ise ben çok fanatiğim bazı insani konularda

1|0
    0|0
    • Ne gibi insani konular mesela?

• Doğru olan şey doğrudur. Başkası yok böyle diyemez bu da benim düşüncem nitekim

• Örneğin ahlaki değerlere göre yargılama yaparak birinin ahlaksızlık yaptığını düşünüyorsun.Başka birisi çıkıp senin düşüncen yanlış ya da doğru diyemez.Çünkü zaten sen ahlaki değerlerle tutarlı olmak adına düşünce üretiyorsun.

• fanatiklik şuurun,akıl örgüsünün kapanması demektir.genel tabirle biz buna aptallık deriz :)

1|0
    0|1
  • Fanatiklik her şeyde kötü, bundan ayrı olarak futbolla alakam yok zaten :)

1|0
    0|0
  • ikiz gökhan abilerle ultraslan gurubundaym

1|0
    0|0
  • Her konuda fanatik olmaktan nefret ederim... İnsan serbest ve akla yatkın kararlar vermeli bence...

1|0
    0|1
  • fanatik değilim yani belli bir sınıra kadar. insanlara zarar vermem

1|0
    0|0
  • Fanatik değilim ama fanatiğe karşı fanatik olurum.

0|0
    0|0
  • Fanatiklik cahilliktir, çünkü başka doğruları görmezden gelirsin. Hani at gözlüğü diyorlar ya, işte fanatik insanda bu vardır. Her zaman açık görüşlü olmak lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• siyaset girince işin içine her şey değişir benim için

0|0
    1|1
  • Hiçbirşey mükemmel olmadığına göre fanatiklik sadece gerçekleri görmemizi engeller.Fanatizm çok tehlikeli bence.

1|1
    0|0
  • hiçbir konuda fanatik değilimdir

he tabi az çok biliyorum ama fanatik anlamında değilim

0|0
    1|1
  • Bazen olduğumu düşünüyorum özellikle kendimde " haklılık payı " gördüğüm zamanlarda.

1|0
    0|1
  • değilim

0|0
    0|0
  • Evet fanatiğim.

0|0
    0|1
  • Sevmem. Herşeyin fanatikliği kötü.

1|0
    0|0
Yükleniyor...