Gözü görmeyen insanların dinlemesi için kitap okumak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

İyi günler..

Gözü görmeyen insanların dinlemesi için kitap okumak istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim?Sosyal proje gibi bildiğiniz bir yolu var mı?

Teşekkürler şimdiden.

Güncellemeler:
buldum,teşekkürler hepinize

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Kız sen melekmisin. Virtual Dj programı ile yaptıgın kayıtları altı nokta derneğine gönderebilirsin yaşadığın şehirde şubesi mutlaka vardır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• bunu yapan bir dernek miydi vakıf mıydı öyle bir yer var. nette araştırırsan bulursun. hatta yakın zmanda medyada konusu oldu.

0|0
    0|0
  • derneklerı var derneklerıne basvur

1|0
    0|0
  • Bu işten para kazananlar var :) Sesini kayıt et ama güzel bir kayıt cihazı ile.Sonra bellek ile kime dinletceksen aktar.

0|0
    0|1
  • hiçbi fikrim yok ama ne güzl düsünmüssün tebrik ederim

1|0
    0|0
  • gercekden güzel duşunmuşsun bir ara bunu telefon hattı vardı snırım ynede blmyorum bu gözü görmeyenlrn vakfndan yardım alablrsn diey düşünüyorum tebrklr yne herkes senın gbi olblse

link

NOT : O KEDİ BURAYA GELECEK :))

0|0
    0|0
  • çok iyisin güzel bir ses kayıt programı bulmak gerekiyor ardından kayıt edebilirsin bizimlede paylaşırmısın

0|0
    0|0
    • neyi paylaşır mıyım?

• bu isteyeceğim bir şey değil açıkçası..

okunmuş bir sürü kitap var nette?istersen bulabilirsin

• tabi senin kararın saygı duymamız gerekiyor daha önce hiç rastlamadım senin gibi bir düşünceye

• O değilde illa ki bir projede yer almak istiyorsan Filli Boya'nın hayattan rengi alın geriye ne kalir isimli gerizekali reklaminin kaldirilmasi için internette çeşitli platformlarda şikayet dilekçesi doldurulup siteye yollanması gibi bir çalışma var ona bir katil derim

0|0
    1|0
  • bunun için bir iki web sitesi vardı. Bir de blog vardı. Bende araştırmıştım briara ama unuttum şimdi.

0|0
    0|0
  • bildiğim herhangi bir sosyal proje yok ama senin gibi insanların hala varolduğunu bilmek gözlerimi yaşarttı helal olsun sana

0|0
    0|0
  • uuu mükemel ya.

0|0
    0|0
  • türktelekomun böle bir hizmeti wardı.onlarla da bir irtibata geç bence.

0|0
    0|0
  • düşüncn mükemmel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...