Neyi bekliyorsunuz?

hiç sevgilisi olmamasini, karakterli olmakla veya kaliteyle bağdaştiran insanlara sesleniyorum. sonsuza kadar ayni anatomide ve sağlikli olabileceginizi yaşayacağinizi mi düşünüyorsunuz?

çizim bana ait bu arada. neyi bekliyorsunuz??

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çizim çok güzel öncelikle eline sağlık :) ve nedir önerin?

0|1
    0|0
    • başkalarının nasihatleri deneyimleri yüzünden hayatımızı hiçlikte geçirmek yerine kendi deneyimlerimizi edinmeliyiz. mutluluğu tek tip zannediyoruz oysa herkesin istediği aynı şey değil. mesela ben sütlaç severim sen çikolatalı puding gibi. Eğer insanlar bir şeye odaklansaydı zevkler renkler ve bakış açısı olmasaydı dünyanın şuanki halinden daha berbat bir yer olabilirdi. hepimizin sütlaç istediğini düşünsene. Çikolatalı pudingi üretemezlerdi.

• Aaa güzelmiş :) ben çok beğendim ya varsa böyle sitede paylaş arada

• bundan once 2 çizim daha paylaşmıştım. aklıma esince atıyorum arada. çok var ama konularla bağdaşan konsepti olan çizimlerim çok az :) beğenmene sevindim.

• suyun kaynamasını

0|1
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadı... Ama bunu karakter ya da kaliteyle bağdaştırmıyorum... Keşke bende o kadar rahat olabilsem diyorum bazen.. İncitmekten kırılmaktan bu kadar korkmasam bu kadar ince düşünmesem :)

0|1
    0|0
    • dal parçası çok serttir ama akarsuya düştüğünde o da su gibi yolunu bulur. içinde bu kadar hesap yapmak yerine ya da ne yapacağın hakkında şaşkınlığa düşmek yerine taklit yap. Akarsuya düş

• aile ilişkisi ve sevgili ilişkisi birbiriyle aynı değil ki. Sevgiline çocukluk yapmayacaksın sonuçta. Tam tersi farklı olduğunu bildiğin ve deneyimlemediğin bir ilişki olduğu için tembellik oluşmuş sende.

• O öyle olmuyor işte mutlaka farklıdır tabi ama yaşadıkları insanın bilinçaltını etkiliyor insan psikolojisi çok başka bir şey

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...