Kişisel gelişim kitapları?

Arkadaşlar ya bana düşüncelerimi geliştirecek, daha çok olgun düşünmeye yönlendirecek bir kişisel gelişim kitabı önerir misiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Önerim hepsini al... Hatta tüm mal varlığını bu kitaplara yatır. Paran bitip, kitapların hiç bir işe yaramadığını anladığında kişisel gelişimini tamamlamış olacaksın... üzelim o kitaplar en nazik şekilde insanları dolandırmak üzere yazılıyor... hiçbir özelliği yok... Kişilik genlerle ilgilidir, 7 yaşından sonra asla değiştirilemez...

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum bu aralar ihtiyacım var belki iyi gelir diye düşündüm sende haklısın teşekkür ederim yorumun için

• 2ay

Ciddiyim.. Birkaç tanesini okudum... Kesinlikle dolandırıcılık... Asla sana yararı olmayacak... Satışlarının yüksek olması nedeniyle ziraat mühendisi bile gelişim kitabı yazıyor... İnsanların zaafiyetlerinden yararlanıyorlar.

• 2ay

O da doğru ya hiç bu tarafından düşünememiştim

En İyi Kız Görüşü

• Çağımızın kisisel gelisim adi altinda pazarlanan musvettelerini bosver. Gercekden düşünmeye kanalize olmak istiyorsan Arthur Schopenhauer / Yaşam bilgeliği üzerine aforizmalar oku.. Bir daha eskisi gibi bakmayacaksin hayata...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eddi anter kitalarını okuyabilirsin başlangıç olarak kabile oku

0|0
    0|0
  • Niye olgunlaşamadın mı

0|0
    0|0
  • Nutuk

0|0
    0|0
    • 2ay

Onu okudum da benim aradığım kişisel gelişim kitabı yine de teşekkür ederim

• 2ay

Biliyorum soruyu okudum ve sadece söylemek istemiştim 😊 önemli değil 😀

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...