Dizi önerisi olan var mı

Şu aralar çok mutsuzum. Geceleri uyuyamıyorum kuşlar ötüşene kadar

izlemediğim dizi kalmadı bitirdim hemen hemen. İzledklerim şunlar;

Game of Thrones, Arrow, Spartacus,breaking bad,alcatraz,supernatural,prison break,walking D.

türk dizisi önermeyin. İzlediğim tek dizi Kuzey Güney. onun da sıçtılar bu sezon yönetmenler mahfetti !

Bu geceden başlayacam şiddetle izle dediğiniz var mı bir dizi !

teşekkürler şimdiden

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• merlin ,the vampire diares, being human,ghost whisper

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aç aç hemen. bende aynı senin durumundaydım. aynı. sonra Nikita adlı diziyi izlemeye başladım bir kendime geldim ya. yeni dizi istyorsan aç 1 bölüm Nikita izle kopamazsın zaten

0|1
    0|0
  • gülmek istiyorsan "friends" dizisini tek geçerim. eğer suç,macera istiyosan "breaking bad"

0|1
    0|0
    • gülmek istemiyorum.:/ breaking bad izlediğim yukarda belirttim. teşekkürler ;)

• Gossip Girl :D İzle eğlenirsin işte :D

0|1
    0|0
  • dexter.teen wolf.fringe,csı newyork

0|1
    0|0
  • Fringe,hannibal

0|1
    0|0
  • black mirror dizisi bu güne kadar izlediğim en iyi dizi 2 sezon her sezon 3 er bölüm izledikten sonra gerçekten bazı şeylere bakış açınızı büyük ölçüde değiştirebilecek bir dizi herkesin izlemesi gerektiğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Prison break kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0
    • yukarısını okumadın mı güzelim:)

• heaven

0|0
    0|0
  • hangi tur seviyorsun ?

haven

orphan black

teen wolf

revolution

continuum

the vampire diaries bakmissindir :D

0|1
    0|0
    • niye gizli yazdınki yemiycez seni:) yukardaki türleri seviym işte çoğunluk bilim kurgu

• :D gizemli gizli :))) orphan black guzel izlemeni tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçen ben de sordum aynısını. Rome dedi bir arkadaş.Daha denemek kısmet olmadı ama hikayesini okudum, sanki spartacus'ün bittiği yerden başlamış gibi.ikisinin arasında bağlantı var demiyorum ama hikaye devamı niteliğinde sanki.Dene bana da bir haber ver sana zahmet :)))

0|1
    0|0
    • haha deneme tahtasımıyım ben. bizim de bir arkadaş var dizi bulup bulup bana atıyor linki güzelse bana soyle diye:))

• nikita nikita link

• tamam nikitayı izle haber ver bana bir zahmet :)

• The X Files link .

0|1
    0|0
  • the wire

0|1
    0|0
  • doktor veya merlin tavsiyemdir.

0|1
    0|0
  • Spartacus dicektim izlemişsin

0|1
    0|0
  • The O.z İzle Derim Onun Dışında Yenilerden Bates Motel Çok Güzel Sürükleyici Ama Kesinlikle Ozu İzlemelisin.

0|0
    0|0
  • Ben dizi izlemezdim ama izlenecek film kalmayınca dizilere başladım Bilim kurgu filmlerini sevdiğimden özellikle Terminatör sinema serisini bir de dizisini izleyim dedim bugün bitiyor 2 sezon vardı. link

0|1
    0|0
Yükleniyor...