Beşiktaş Meydanında film?

Merhaba, okulda bir projeye başlıyorum ve bu konuda pek çok insanın fikrine ihtiyaç duyuyorum.
Beşiktaş meydanında -anıtların olduğu, bir cok kişinin kay kay yaptığı- ücretsiz film gösterimleri olsa ne sıklıkta kullanırsınız. Mesela birini beklemek için banklarda taşta oturmak yerine içinde kısa film gösterimlerinin olduğu bir standa girmek ister misiniz?

Güncellemeler:
2ay Aslında bu kitap okumaya teşvik etmek için ücretsiz kitap dergi alanı da olabilir sanki?
Civardaki kitapçılar pahalı sonuçta ve çoğunluk kitap almaktan kaçınıyor.
Orada böyle bir alan olsa, ses izolesi yapılmış.. Kalabalığın, gürültünün içinde soyutlanmış olabilirler belki..
2ay İstanbul Modern'de böyle bir sergi vardı..
film nostalji derken o geldi aklıma..
Benzer bir şey mi olur acaba?
www.istanbulmodern.org/.../yuzyillik-ask_1436.html

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu fikir tutmaz. Orasi daha cok otobus duraklari, vapur iskelelerinin oldugu bir ulasim merkezi. Ayrica sehrin gurultusune birde film gürültüsü orayi iyice cekilmez bir halde getirebilir. Konunun ne oldugunu daha net aciklarsan belki senin icin yaratici fikirler gelistirebiliriz

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok kurulacak stand zaten bildiğimiz fuar standları havasında olmayacak. Kapalı, akustiği vs ayarlanmış bir yer olarak düşündüm.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir İstanbul'luyum, üniversiteliyim.
    Beşiktaş ekosistemini iyi bilirim, projeni biraz daha açarsan fikirlerimi paylaşabilirim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Şu an daha başlangıç hatta fikir aşamasında..
      Yani o alana bir stand konsepti yaratmam gerekiyor. Ne olabilir diye düşünüyorum

• 2ay

Teşekkür ederim fikir cok eğlenceliymiş aslında cok beğendim.. Herkes duvarlara ağaçlara masalara bir seyler yazmaya bayılıyor zaten. belki de bu onlar icin daha uygun olur

• 2ay

Geliştirip farklı konseptlerini kullanabilirsin bunun.
      Geleceğe bir mektup bırak gibi, geliştirmeye çok çok açık ve basit bir proje.

Aynı zamanda toplumu tanıtacak, çok ilginc istatistiksel veriler kazandırabilecekte bir proje.

• tabii süper olur ama hanii öyle bir ülke

0|0
    0|0
  • Kerdeş, nostaljik olsun diye iyi bir fikir, fakat Beşiktaş meydanı zaten kalabalık ve zor hareket edilen bir yer olduğu için millet o stresle film seyretmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tabii ki doğru söylüyorsun, kalabalık bir yer, insanların yoğun olarak geçip gittiği bir yer.. Amacım zaten insanları orda durdurup farklı bir şey yaptırmak. Ya da boş beklemek yerine bir şeylerle oyalanmak gibi..

• 2ay

orası öyle tabii. gramafon eşliğinde mükemmel olur.

• 2ay

29 Mayıs'ta oradaydım. Usta yönetmen Ömer Lütfi akad'ın eserlerini görme fırsatım oldu. Sanırım, aralık'ın sonuna kadar açık. Öğrenci indirimi de var...

• isterim tab2

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...