Ankaralıların birbirine "bebe" demesinden nefret eden kaç kişi var?

"La bebe", "angaralıyız" vs. kelimeleri çok itici geliyor. Böyle kültür olamaz. Köylü şivesi desen değil farklı geliyor bir türlü ısınamadım. Müziklerini de, pavyon kültürlerini de sevmiyorum. Bunlar benim bildiğim örf adet Türk İslam kültüründen gelen Anadolu insanı olamaz.

• Evet sevmiyorumAnkaralıların birbirine  bebe demesinden nefret eden kaç kişi var?
    44% (16)62% (16)52% (32)Oy Ver
  • Hayır bence çok hoşlarAnkaralıların birbirine  bebe demesinden nefret eden kaç kişi var?
    8% (3)4% (1)6% (4)Oy Ver
  • Samimiyetlerinden demiş olabilirlerAnkaralıların birbirine  bebe demesinden nefret eden kaç kişi var?
    48% (17)34% (9)42% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bana çok saçma geliyor ☺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• askerde bana bebe demişti şampuanına benim üretici sıvıdan doldurup vermiştim bebe nin susuyla yıkanmıştı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ankaralıyım gurur duyuyorum memleketimle

0|0
    0|1
  • La bebe güzeldir ya

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Elvan Dalton'da var onu unutma

0|1
    0|0
    • 2ay

Yıldız Tilbe söylemişti şaşırmıştım :D

• Bide La derler sürekli a q kıl oluyorum 😀

0|1
    0|0
  • Biz "Hocam" deriz.

0|0
    0|0
    • 2ay

oda iyi değil tamirci cahil serserilere bile hocam diyorlar.

• bana iç andadolu ve karadeniz kültürü çok uzak

0|0
    0|0
    • 2ay

karadeniz daha boktann bir yer

• 2ay

ben trakyalıyım; 5 yıldır da izmirde okuyorum; bu iki bölge ve batı akdeniz dışında ki illerin kültür seviyeleri çok da ileri de değil. sonradan görmüşlük mü dsem başka bir şey mi almış başını yürümüş. bir de aşırı ukalalık ve laubalilikleri var

• 2ay

doğudan batıya gelenler gibi karadenizde köylü sonuçta bir özellikleri yok. Müzikleride saçma geliyor.

• gardaş gel angara'nın göbeende bunları söyle bize :D :D :D

0|0
    0|0
    • 2ay

gardeş gelip durduk yere ne küfür ediyon bebe kelimesi de buraya has bişi sevmiyosan da bebe diyen herkes popona gosun gece gece aranıyon

• 2ay

daha öğrenceğin çok şey var delihanlı dikkat et kendine hırpalamasınlar seni

• 2ay

hırpalanmak mesele değilde bunu yapacak kişilerin ne şekil alacağını merak ederim. Hiçte farklı sonuç çıkmıyor. Tabi bıçak silah kullanan ezikler hariç.

• Evet sevmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...