Onu çok özlüyorum ? siz nasıl atlatıyorsunuz?

nasıl geçer, ne zamana kadar böyle gidecek? hic bişey hissetmek istemiyorum. tavsiyesi olan var mı?

psikolaga gitmeye başladım , yüzmeye gitmeyi düşünüyorum, resim yapıyorum ama her an aklımda hem nefret ediyorum hemde deli gibi seviyorum, hem de hiç haketmeyen birini ...

Güncellemeler:
sabah aradı , telefonunu açtım, özledim dedi, görüşelim dedi, gel dediğimde 1 saat için gelinmez şimdi dedi, öküz olduğunu bir kez daha hatırlattı, aksama kadar aradı, açmadım,

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Peki bahsettiğiniz kişiyle çıktınızmı?Ya da sizi başkasıyla aldatıp,sadakatsizlikmi yaptı?Yoksa sizi tavladıktan sonra kandırıp bıraktımı?Karşınızda ki insandan neden nefret ediyorsunuz bunu öğrenseydik keşke,çünkü bazen kendisi hata yapanlar,vaz geçilmek için herşeyi yapanlarda karşısındaki kendisinden vazgeçtikten sonra,tek hatalı kendisi olduğu halde aşırı bir hırs ve öfkeyle dolu olabiliyor,kimiside kaybettikten sonra karşısındakinin değerini anlıyor,ama genede özellikle bayanlar karşısındakine çok uzun yıllar hırs yapıyor,hatta bazen nefret ediyor.Siz neden karşınızdakinden nefret ediyorsunuz?Ayrıca sizin nefretinizin size karşı hiç bir şey kazandırmayacağını,hatta kaybettireceğini ve sizi başka bir kalıba sokacağınıda unutmayın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ona çok anlamlı ama herşeyi bitirebilecek duygu yüklü ama sert bir mesaj yazabilir misin yani anlasın onun senin için ne kadar değerli olduğunu ama bittiğini çok farklı bir mesaj olmalı seven kızlar bazen yapıyor böle şeyler ama hatasını anlasın ama kesinlikle dönme ona hayatı boyunca unutamasın ...

1|0
    0|0
    • Hicbiseyi haketmiyor, cevap vermeyecegim . Arayip sormaZ bir sure sonra diye. Dusunuyorum, tsk ederim

• zamanla unutursun dua et benimde başımda öyle bir dert varr da o yüzden kafanı başka yerlere çevir aynı konuda taklı kalma yoksa sürekli geri sararsın

1|0
    0|0
    • haklısın ama kurtulamayınca dahada sinirleniyorum hem kendime hem ona , birde sürekli hortlak gibi yeniden çıkıp duruyor, unutturmuyor

• kural basit arkadaşım ama yapabilene s. sevilir , seven s...

• öyle de işte neyse çok teşekkür sende inşallah kısa zamanda kurtulursun bu buhrandan iyi geceler

• Zaman Herşeyin İlaçıdır.

1|0
    0|0
  • allah sabır versin durumun vahim intahar etme sakın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaslarinla vakit gecir.

1|0
    0|0
  • Zaman ilaçtır biraz daha sabır et.

0|0
    0|0
  • canım beniim gerçekten zor bir dönem geçiriyorsun ve geçiriyorum 1 yıl oldu ben ayrılalı ama hala seviyorum aynı zamanda nefrette ediyorum zamanla geçicek yapabilceğimiz hiç bir şey yok gerçekten biz 2 kez denedik yinede olmadı bazen zorlamamk gerikiyo o kendi yoluna devam ediyor bense yerimde sayıyorum ama biliyorum zamanı geldiğinde karşıma muhteşem biri çıkıcak ve onun adını bile hatırlamak istemicem sende emin ol lütfen zamanla geçicek bu süreyi kendine olan saygını yitirmeden geçir ve onu unutmadan bir başkasıyla olma bence tabi kendin bilirsin :)

1|0
    0|0
    • bende düşünmüyorum ama yalnız olunca daha da çok düşünmeye başlıyor insan , duygularımın tamamen ölmesini bekliyorum ama umarım uzun sürmez

• yalnızlıktan gerçekten zarar gelmiyor bazen etrafındaki yılışık insanlardan rahatsız olucaksın benim neden sevgilim yok diceksin belki ama onu unutmadan sağlıklı bir ilişkiye başlayamazsın bu bir gerçek hem kendini kandırıcaksın hemde karşındaki insan üzülecek uzun sürsede sabırla bekle

Yükleniyor...