Sevgilim telefon almak istiyor?

Aslinda cok ihtiyacim varşu andurumumuz iyi degil, kadesimin telefonu benimkindende eski ve bouk resim falan bile cekmiyor... benimkide tuslu nokia blackberry'ye benziyor. sevgilim bana iphone almak istiyor birkac kere laf arasinda söyledi bunu, bende sacmalama askim ben alcam falan dedim tabiki ona al diyemem, ve aslinda sevgilimin benim icin okadar para harcamasini hi istemem. o bana telefon alirsa kabul edememki cok mahcup olurum yani bide iphone 5... ama aslinda cokkkk istiyorum ve cok ihtiyacim var altan alttan böyle mesaj mi göndersem lazim diye ne yapsam ya? ya da kesinlikle aldirmasam mi? siz ne diyorsunuz? biz 11 aydir cikiyoruz

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an için sık dişini biraz daha.Alacaksa o alsın ama kabul etmemezlik yapma ileride ayrılık olursa ALLAH korusun geri verirsin.Sonuçta medeni insanlarsınız...Ayrıca o adam çok şanslı sen çok kıymet bilen ve evlenilecek bayansın.Tebrikler...Sevgilerle...

1|0
    0|0
    • allah korusun hic sanmiyorum ama ben ayrilinca yle triplere girmem bencillik yapmam, zamaninda aldin bana cok tesekkür ederim, buyur aldigin telefon derim ve veririm kabul ederse orda skinti yok zaten... ama alirsa gercekten kabul etsem mi? cok mahcup olurum ya kiyamam o da cok calisiyor o para icin, yoruluyor okadar... icime sinmez sanki, kabul etmesem üzülür mü`?

• insalah gelir amin :)

• Amin kardeşim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok abi aldırma sakın. O sadece sana çok aşık ve seni bir şekilde mutlu etmek istiyor. Ona telefon yerine bana yııllarca bakabileceğim bir çiçek al vs gibi şeyler söyle. Hem sen daha mutlu olursun hemde o çocuk. En azından bir telefon için insanlara ağız eymeyecek. Sakın almasın telefon.

1|0
    0|0
    • ama biz 11 aydir cikiyoruz ve benimle evlenmek istiyor onun ailesinin haberi bile var babasi nezaman istemeye gitcez diyor... yani ayrilma durumu olmaz eminim. onun amaci sadece birsey almak degil, telefonum eski diye bana ilaha yeni telefon almak istiyor

• iyi fikir tsk ederim :) +ladim

• Ben teşekkür ederim ne demek. :))

• Aldırmalısın,Alacak gücü varsa yapmalı zaten...Ben olsam sevgilimin söylemesine fırsat vermeden şimdiye kadar çoktan almıştım..

1|0
    0|0
    • bilmiyorum ya ben cok mahcup olurum bana öyle pahali birsey alirsa :( yazik o da zor kazaniyor o parayi.. üzülürmü acaba kabul etmezsem

• hmmm... off cok mahcup olurum ama peki eger alirsa kabul ederim galiba

• Kabul et..Ayrıca Xperia Z aldırmanı tavsiye ederim :)

• aldırma bence yarın öburgun ayrılırsan lafını yapabilir

1|0
    0|0
    • yok ayrilmayiz benimle evlenmek istiyor, o beni asla birakmaz biliyorum ben o durumda skinti yok yani

• kabul etsem mi gercekten? cok mahcup ourum yazik o da cok calisiyor o para icin... kabul etmezsem üzülür mü acaba?

• üzülebilir bence almaya onun aklında sıkıntı olabilir...yani şayet ben alsam aklıma takılır hahahah:D

• ooooo senin iş iyimiş bir zengin karıda ben düşürsem tüm al varlığını üstüme geçirecem :)9

1|0
    0|0
    • ne zengini ya param yok alamiyorum diyorum

• tsk ederim kardesim

• aşkım 5 pahalı 4S 64 gb yeter .s diyebilirsin

0|0
    0|0
    • ya hangisi oldugu sorun degil ha 4 ha 5 ona bakarsan her ikiside pahali burda almanyada... ama onun genel anlamda bana yeni telefon almasina izin vermelimiyim ya... cok mahcup olurum :( ama aslindada cok ihtiyacim var 3-4 ay cok iyi biriktirsem anca alabilirim o da zor aileme destek ouyorum maasimla

• bence xperia z alsın iphone 5 den kat kat iyi

0|0
    0|0
    • ya mesele telefonun hangisi olcagi degil, genel olarak onun bana yeni telefon almasi... :S ya ben cok mahcup ourum bana telefon alirsa o nasil kabul ederim... ama aslinda cok ihtiyacim var kendim almaya kalksam en az 6 ay para biriktirmem lazim

• çok ihtiyacın var ve paran pek yok illa son model mi alman lazım ? bir alt seviye telefon da ihtiyaçlarını karşılar.yani telefonla ne yapacaksın ki sonuçta en fazla oyun oynar,mesajlaşır,konuşur,fotoğraf çekersin bir alt seviye telefonlar da yapıyor bunları.neden illa en son çıkanı almak istiyorsun üstelik maddi durumun daççok iyi değil

• yok bana kalsa ben 4s falan da airim ama onlarda burda almanyada baya pahali onlar icinde baya bir para biriktirmem lazim, benim sorum yani hangi telefon oursa olsun, bana yeni telefon almasina izin vermelimiyim? yani ben cok mahcup olurum ona bana yeni telefon alirsa hem

Kızlar Ne Diyor 4

• bazı şeylerden taviz verme sakın aldırırsan bir hediye için

aldırıp aldırmamak sana kalmış,fikrim yok ama bunu söylemek istedim

1|0
    0|0
    • taviz verme derken ne demek istedin anlamadim kusura bakma almanyada yasiyorum bazi seyleri anlamiyorum

• ha tabi canim, mesela ben bakireyim evlenmeden asla iliskiye girmem, simdi o bana pahali hediyeler aliyor diye öyle bir durum falan asla olmaz herzaman agirligimi korurum bende mesela ona kücük sürprizler yaparim daha iyi davranirim falan ama dedigin gibi yle bozmam kendimi :)

• :)tamam..

• Evlenmeden önce ve bir telefon icin asla pahali hediye kabul etme. Hersey güzel gitsede hic belli olmaz. Belki oda seni deniyor aliver desen alir ama icinde hep bir acabayla yasarken yollariniz ayriiir bide tartismali bir ayrilik ise...

0|0
    0|0
    • biz simdiye kadar hic tartismadik 3 senedir tanisiyoruz... pahali birsey alinca neden denesinki beni onu anlamadim neyimi deniyor? oni kullaniyormuyum diye mi?

• Benim genel düsüncem o sizi taniyan birine sor acaba ne yapsam diye ya da gönlünden gectigi gibi davran...

• ayrılırsanız ya da kavganızda lafını edebilir :S o alsın sen kabul etme baya bir zorlasın kabul et aşkım lütfen falan diye anca o zaman al

0|0
    0|0
    • zaten simdi alcam diyince bile askim sacmalama ben kendimde alirim benim icin okadar para harcamani istemiyorum falan diyorum yani hep. hem benim sevgilim yani asla aldigi seyin lafini etmez cok eminim cok iyi kalpli biri ama cok mahcup olurum iste alinca

• Bu iliskinin durumuna bagli?

1|0
    0|0
    • iliski cok iyi ya filmdeki gibi ask yasiyoruz cikmadan önce 2 bucuks ene konustuk acilamadik simdi beraberiz 11 ayir simdiye kadar hic tartisma kavga gibi seyler olmadi, benimle evlenmek istiyor yani okadar. cok iyi gidiyor

• o benden asla para almazki ya :D sorun o :D almanyada yasiyorum

• hee bende almanyadanim :D bilmiyorum yani erkek arkadasini iyi taniman lazim karsilik beklermi beklemezmiii ne türlü karsilik bekler bir gözden gecir..

Yükleniyor...