Arnavutlarla ilgili neler biliyorsunuz ?

Ben Arnavut kökenli biriyim ama nette baktım pek birşey bulamadım içinizden Arnavutlarla ilgili birşey bilen var mı özellikleri falan (İlk önce Türküm tabi)

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Geleneklerine çok bağlıdırlar. Düğünlerinde gelinler gidip gidip kaynanasının elini öper. Kadınlar bir düğünde 3 kere kıyafet değiştirirler, özellikle düğünlerde çok süslüdürler, takıp takıştırırlar. Çok iyi börek yaparlar. Arnavut böreği diye bir börek vardır hatta. Bir de pırasayı çok severler, böreği de harika olur. Hatta bir lafları vardır, çok tok olduklarında söylerler: 'Pırasa olsa yemem' diye :D

0|0
    0|0
  • bende arnavutum ama fazla bilmem kültürümü annemle babamın dinleri farklı,babam biz Türküz deyip kapatır hep..

0|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla birbirlerine çok bağlı oluyorlar. Misafirperverler ve geleneklerine bağlılar.

0|0
    0|0
  • Parantez içindeki gördüm olay bitti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben yarı Arnavut'um. Arnavutluk'a da gittim, akrabalarım Karadağ'da yaşıyor. Çok güzel yerler gidip görmen lazım tabi.

0|0
    0|0
  • Unë nuk do të mohojë faktin se shqiptarët Shqiptarët sfond nuk është komprometuar ende, unë nuk japin një zgjidhje nipi Osmane

0|0
    0|0
    • :(

• sen kopya çekiyosun dimi netten:)

ama bu hiç bizim dile benzemedi yaa:)

• bencede ondan işte bende bakmıyorum hiç:)

• cok bosnak arnavut arkadasım var severım ıyı ınsanlardır sıcakkanlıdırlar cok ıyıde komsulukları vardır

0|1
    0|0
  • ben de Arnavutum kardeşim ama soydaşım Mehmet Akif Ersoy unda dediği gibi;

"Arnavutum Arnavut olmasına asla aslımı inkar etmem lakin ben bir Osmanlı torunuyum özümden taviz vermem"

0|0
    0|0
  • balkan ülkesiii

0|0
    0|0
  • Ciğerini bilirim onların :A

0|0
    0|0
  • arnavut futbolcuların ekmekgücü spor gibi oynadığını biliyorum

0|0
    0|0
  • arnavut inadı diye bir tabiir var nereden geldiğini bilmiyorum