Beni ayibimla karsi karsiya birakan fake profillere hayranim diyen kac kisiniz ?

durust insan araniyor, sitede fake resim koyanin dili bir karis masAllah, resim koymayana dil uzatirsiniz birde, sonra bakariz farkli kisi cikar, sonra bakariz meskuliyeti d ebu degil, lan ben nerde hata yaptim, mahcup olsam olamaz... napacaz :D durum vahim gulesim geldi :D hakatten pes bana ! uzerime bir cuval tomates atmak istiyorum, utanim ben utanim yerlerin dibine gecim :D

Güncellemeler:
sayenizde adimiz cikacak, capkin kiz, capkin erkek, durustlerin hepsi capkin yurduna dusecek... sag olun var olun, cifte darbe yiyoruz :D
adimiz cikio sonra cipkina, haksiz miyim yaaa ?
tamam arkadaslar capkinlik yaptim, guzel sarkilar sozler attim bir erkege, istedigim gibi cikmayinca da kafam bozuldu, resme aldandim oysa kisi bana resim benim degil demisti, neyse tamamen patetik antipatik, parasismik depremzede bir insanlik tavri sergiledim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Fotosu beni ilgilendirmiyor da fake üyelikleriyle birleşip karalama yapmaya çalışanlar pek bi' komik oluyor. Şutlandılar yine.

1|0
    0|0
  • Sahte resim koyanları tabi sevmem. Ben bunun çilesini eskiden facede yaşadım. Sevgilim benimle sahte facesini vermiş. Beni resmen kandırmış. Üstelik bir de bana bir sürü laf etmişti dürüstlükle ilgili. Yalancıları sevmezmiş güya. Yalan söyleyen büyük günahkarmış... Ama en sonunda kendisinin bana bir sürü yalan söylediğini öğrendim ve herşey bitti. İşte bu yüzden sahte olanları sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • boyle bisey yapmaya kimsenin hakki yok, durustluk pesindeyim sonuna kdr, yalanla insanin tavri tepkisi hareketi mi denenirmis... yapani da sevmem bana yapilmasini da, gecmis olsun hepimize

• Ben normalde kafama takmam. Ama bu yaşadığım çok kötü olaydı. Artık unutulacak bir olay değil bu. Bununla nefretimi besliyorum ben.

• tamam sen bilirsin

• Bu fake profil olayı nedir yahu heryerde konusu var, Genelde kişiliği gelişmemiş ya da kişiliği bozuk olan insanlar yapıyor bunu. Ne gerek var halbuse kimsen osundur.

0|0
    0|0
  • öylesi çok kendine güvenemeyen hele özgüven sorunu yaşyanlar

0|0
    0|0
  • ben fakeyim ama çaktırmıyorum

0|0
    0|0
  • Benimde fakem çıkmış la :)

0|0
    0|0
  • Sen nesin peki Adrina Lima mısın ?

0|0
    0|0
    • bana kufur eden insanlarin fikirleri umrumda degil

• en komik yani da israrcisin dediginde, masken dustu de ben dusurmeyeydim keske

• kufur de ettin dimi sen ne var ki bundaa? bide romantik olacakmis, yarin obur gun karini da doversin sen? bunda ne var bir samar attik.. elim takildiydiii

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...