Çanakkale’yi Nasıl Anla (t) malı?

Arkadaşlar bu Çanakkale destanını neden biz bir türlü Avrupa'da çekilen mükemmel filmler gibi çekemiyoruz.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• para yok da ondan. adamlar film yaptığı zaman film tüm dünyada vizyona girip maliyetini çıkarıyor. biz yapsak kaç ülkede vizyona girecek. ayrıca dünya çapında tanınmış yıldızlarımız yok. yani yabancı aktörler bulmak gerek, benzer filmlerde rol teklif edilenlerin çoğu rum, ermeni, yahudi lobilerinin baskısı sonucu rolü kabul etmiyor.

0|1
    0|0
    • 2ay

ama ertuğrul çok güzeldi hatta mükemmel gibi birşeydi yani bizdeki tarih adamlarda olsa varya ikinci ülkeyi yapardı ülkelerinin altına

• 2ay

o trt dizisi, diğer kanallara göre para sorunu yok çünki bizden çıkıyor :) bölüm başına 2 milyon civarı bütçe olmasına rağmen bir kaç efekt dışında bir şey yok. 20-30 kişiyle savaş sahnesi çekiliyor. çanakkale savaşını düşünürsek binlerce asker, toplar, gemiler, efektler. yapılırsa mükemmel bir film olur ama bu şartlarda zor gibi. düşük bütçeyle yapılanlar da anca komedi filmi gibi oluyor.

• 2ay

diriliş ertuğrul değil bu kardeşim bu sadece ertuğrul

Kızlar Ne Diyor 1

• En son bir Çanakkale filmi vardı ne oldu ona?

0|1
    0|0
    • 2ay

iğrenç berbat avrupa da çekilen diziler bile daha iyi

• 2ay

Sıkıcı bir film mi? Nerede hata yapmışlar sence

• 2ay

şimdi ne söylesem ama çekilen beni tatmin etmedi koskoca çanakkale sonra istanbulun fethi bunun gibi dünyada eşi benzeri olmayan tarihi böyle üç beş kuruşa çekip vizyona koymak saçma komik

Erkekler Ne Diyor 2

• Dünyayı yönetenlerin beyin yıkama merkezi olan hollywood da bizim destanlarımız anlatılmaz filmleri çekilmez. Buna müsaade etmezler. Öyle ki tarihin en eski uygarlığı türk uygarlığı iken aynı herifler Türkler ve müslümanlar övülmesin diye Yunanistan diye tarih kitaplarına basıyorlar. Bizim düşük bütçeli filmler çekip çekmememiz pek önemli değil bir jason statham bir Hugh jackman ne bilim downey jr leri falan oynatmadan hollywood filmi kapağı basmadan pazarlamasını yapmadan trilyon dolar harcasan Türk filmi diye kimse oturup izlemez anlamaz. Düşünsene kıçı kırık savaş filmleri bile çekildi Çağ açıp çağ kapatan bir şehrin hikayesini anlatan bir film çekmedi kahpenin dölleri

0|0
    0|0
  • Tüm dünyanın mna koyduğumuz yerdir çnakkele gtü yiyen yine gelsin :D

0|1
    0|0
    • 2ay

işte öyle bir sinema filmi çekmeliyiz ki şimdi o dünayadaki tüm gençler tanımalı türkün gücünü bu çekileni ben izledim güldüm mına qoym

Yükleniyor...