Taksim meydani afascab cok kisa

Ben boyle birşey görmedim. Diyorlarki ağaçları kesiyorlar dogayi katlediyorlar e anladik tamam bende onaylamiyorum ama o gostericiler yuruyus yapacagina istanbulu sawas alanina cevirdiler sokaklari goren varmi iş yerlerini ?

Not : şimdi biri cikar yavrum sen meseleyi ağaç mi sandin der o projeyi tayyip kemal devlet hepsi onayladi bide tüm dünya TC ni doga düşmanı diye bellettiniz bilmiyorlarki burada boyle saygisixlar yasiyor

Güncellemeler:
Birde GS basketbol oyunculari ( yabanci olanlar ) çıkmis diyor dayan doğa bilmiyorlarki faşitlerin kandirmasi asil mesele agac degil

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sandıkta iktidara gelemeyenlerin provokasyonla başa gelme çabası ama boş ite sen de biliyorsun. Nokta.

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• İstanbul'u göstericiler mi savaş alanına çevirdi?

En son benim gördüğüm devletin polisi attıkları biber gazı kovanlarını fotoğraf çekilmesin diye kovalara dolduruyorlardı.

Ayrıca Taksim bugün çöp topluyor, azıcık haber izleyin ama mümkünse show tv olmasın.

3|4
    0|2
    • Sen o polise çamur atiyorsun ama yardima ihtiyacn oldugundada bagirirsin 'Ay memur bey koşun imdat :)

• soran; polisin maası milletin cebinden cıkıyor hizmet etmek zorunda milletin kara kas gözüne yardım etmiyor

• +1 canım,bu ve gördüğüm tüm cevaplarına +1

bu milletin tamamı ne zaman uyanacak acaba,merak ediyorum.Irakta olduğu gibi abd askerleri 15 bin müslüman kadına tecavüz etti,öyle birşeymi olması gerekiyor,uyanmaları için.Saddamıda,Kaddafiyide yaratan ve destekleyen abd değilmiydi.Bunlar bilmiyormuki tayyip denen diktaörüde abd yarattı ve sonu öyle olacak

• Polisin pisliğini temizliyo o insanlar. Yıkıp kıran döken kimmiş aç iyi izle. Neyse Habertürkte seninki var git onu izle sen.

2|1
    0|1
  • vatanına milltine böyle zarar veren halk vatan haininden baska hiç bir seyy değil!

3|1
    3|2
  • bende adanada yaşıyorum burasıda çok kötü

0|1
    0|0
  • TC ni doga düşmanı diye bellettiniz mii sen hiç görmedin yabancı basın bizimle ilgili neler neler söylemiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bülent arınc oğluna avm dikmeye kalkarsa alırlar boylarının ölcüsünü

2|2
    1|1
  • 1|0
    1|4
  • arada provakatörler var onlar yapıyor . diğerleri bir kısmı provakatörler yüzünden galeyana gelip taş felan atıyolar ya da diğer kısmı orda durup karışmıyor.

0|0
    0|0
  • herkes kendinde eksik olanı arar. kurulan fikirlerde öyle

akp adaletsiziliğin sembolu chp halkın arasına giremeyen bir idol mhp ise milliyetcilikten haberi olmayan bir kişilik.

1|0
    0|0
  • mesela ağac değil arkasım anlayın sunu direnişe devam

2|2
    1|2
Yükleniyor...