Selam arkadaşlar, merak ettiğim bir şeyler var. Sizce mantıklı mı sistemin bir parçası olmak?

Arkadaşlar selam, merak ettiğim bir şeyler var.

Sonsuza kadar gezmek istiyorum, ömrümün en güzel yıllarını işime yaramayacak dersleri öğrenip, 10 yıllar sonrası için ev alma planlarıyla saatlerimi para karşılığında satmak istemiyorum.

Ama hepimiz gibi ben de korkuyorum. Bunun için en kısa sürede milyoner olup farzı misal 2-3 milyon ile yollara çıkmak istiyorum. Bir daha da hiç istemediğim bir işte çalışmamak.

Böyle düşünenler var mı? Veya hiç benim gibi para kazanıp gitmek yerine direk sıfırken yola çıkan ve yolda yer yer çalışıp yer yer yiyen?

İlham aldığınız insanlar var mı?

Neler düşünüyorsunuz?
Sizce sistemin bir parçası olmak mantıklı mı?

Mesela memur olmak güzel geliyor mu kulağa?
Fikirlerinizi merak ediyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• İkiru filmindeki amcanın yaşamaması gibi memurluk ama belki memurlukta da insan güzel şeyler yapabilir bilemiyorum.

Ben de bir ara dünyayı yürüyerek gezmek istiyordum. ara ara yine hayal ediyorum. Niye bilmiyorum yürümek çok çekici geliyor. Sanki sonsuza kadar yürüyebilirmişim gibi.

Dediğini yapan insanlar var. Gürkan genç, kutluhan özdemiri arat. Kutluhanın ayda 100 dolara gezmek diye bir sayfası vardı. Biri daha vardı bir türlü hatırlayamıyorum facebookta takip ederdim ama kapadım. Adam çok acayipti ya. Neyse ama bir sürü gezginci var olmayacak şey değil :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Gürkan'ı takip ediyorum.
      %25 eic boşuna değil sevgili arkadaşım.

Biliyor musun? Ben bir paten eğitmeni'yim ve okuldan arta kalan zamanlarda İstanbul'da paten öğretiyorum. O kadar uzun yıllardır patene biniyorum ki, işim bittiği zaman uzuun uzun yürüyorum.

Yürümek öyle keyif ve huzur veriyor ki.

Geçtiğimiz yaz, Ankara'dan İzmir'e 15 kilometre yürüdüm, sonra araba durdu.
      Böyle bir anım :)

• 2ay

Aradığımı henüz bulamadım ama bak burda seni ilgilendireceğini düşündüğüm ne buldum :)

www.rotasizseyyah.com/...asina-dunyayi-gezmek.html

• 2ay

Bunu okumustum ve çok hoşuma gitmişti :) helal olsun kıza ben korkak biriyim henüz değil ama ben de zamanı gelince gezeceğim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ah fikirleri olsa kendileri uygularlar ama gitmek istediğin yerin dilini öğrenip oralarda rehberlik yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...