Metallica'nın yeni Single'ı "Moth Into Flame" sizde nasıl bir etki yarattı?

Bir süre önce Metallica yeni albümü olan Hardwired... To Self-Destruct'ın ilk parçası olan Hardwired'ı paylaşmıştı ve açıkçası ben bayağı beğenmiştim. Solosu dışında gayet sağlamdı. Bugün itibariyle de resmi kanallarında Moth Into Flame paylaşıldı. Bence Hardwired'tan çok daha iyi bir parça. Yıllar Metallica'yı yaşlandırmıyor... Ne düşünüyorsunuz? "Metallica çok bozdu" mu? Yoksa ilerleyen yaşlarına rağmen hala iyi (daha iyi?) müzik yapabiliyorlar mı? Beğendiniz mi, beğenmediniz mi?

2|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden olsa laf edeni boğardım. Tabu taaa lise yıllarımda. Adamlar tamam zamanınîn edsaneleri ama... üretim kıtlığı var. Yok. Olmuyo. 2003 ile birlikte bittiler.

1|0
    0|0
    • 2ay

Üzüldüm... Yeni tarz yaratma çabasındalar fakat en basitinden hala standart E çalıyorlar. Eski albümlere diyebilecek bir şeyim yok fakat bence çıkarttıkları 2 single kendi çaplarında gayet güzeller. Kill'em All, Master of Puppets veya Ride The Lightning tarzı şeylere devam etselerdi de hoş karşılanmazlardı, veya aynı kaliteyi yakalayamazlardı diye düşünüyorum. Eh tabi yaş 50'yi geçtikten sonra da hala tanrıcılık oynamaya devam etmek zor olmalı :D

• 2ay

Özellikle Megadeth kısmına kesinlikle katılıyorum...

Dystopia Hardwired'ın çok ötesinde. Dave, Kiko ve David'ciğim (evet Nick'i dışladım) kendi cennetlerini oluşturdular.

https://www.youtube.com/watch?v=dQ_-tUKT-nY

• 2ay

Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Metallica çok bozdu diyen salahlara sesleniyorum.. Ulan adamların dötlerinin kılı ağardı artık beyazlaştı. Ne bekliyorsun? 20 yaşlarındaki gibi bir albüm mü bekliyorsun? Bir and justice for all mu bekliyorsun? Black? Load? Reload? bunları mı bekliyorsunuz... Doğanın kanunu, doğarsın yaşarsın ölürsün. Metallica da ölüme doğru gidiyor işte. Parça iyi , şu an ki durumlarına bakacak olursak iyi bir parça. ötesi beklenemez.

1|0
    0|0
  • Metallica trash metal de kalacaktı bence. Trash metal in efsaneleri arasındayken megadeth e koltuğu kaptirdilar maalesef. Yeni tarz veya tarzı güncelleme adına biraz yoldan saptiklarini dusunuyorum. Ha hala adı yetmez mi derseniz orda bile şüpheliyim. Metallica 2000 lerin başından sonra dinlenilebilirligini kaybatti bence artık yeni yeteneklere sahneyi bırakma zamanı.

1|0
    0|0
  • ne yapsın adamlar gençlik gitti

1|0
    0|0
  • hos sıngle mıs

0|0
    0|0
  • Bana göre hala güzel müzik yapabiliyorlar. Fakat eski tarz ruh yok sanki çoğu yeniye ayak uyduran rock grubunda bu böyledir. Aerosmith misal ilerleyen zamanlara rağmen güzel yenileşme geçirdi. Ama eskiden olduğu gibi heyecan verici değil konserleri vs müzikleri. Fakat Steven Tyler ın yakın zamanda çıkardığı müzikler veya Joe Perry'nin Hollywood Vampires te ki performansları harika. Tabii bunlar benim şahsi görüşüm.

1|0
    0|0
    • 2ay

"Bildiğiniz üzere, boktan bir albüm yapmadık. Yaptığımız işi seviyoruz. Duymak istediğimiz müziği yapıyoruz. Sanatçıyız, bu kadar basit. Eleştiri yapma hakkı her zaman olmalı ama biz, bize doğru olduğunu hissettiren şeyi yapacağız.
      Müzik gelişmeye açık bir yer. Metallica da gelişiyor. Yıllarca farklı şeyler denedik. Hep aynı albümü yapan sanatçıları yargılamıyorum. Onlar da bunu istiyor. Yaptıkları iş güvenli bir alandır, aynı çizgide devam ederler. Biz araştırmacı kişileriz. Farklı şeyler denemeyi seviyor ve sınırları zorlamadan rahat edemiyoruz." - James H.

Tarz olarak eski tarzlarında olmadıklarına katılıyorum fakat ruh, canlılık vs. bana artmış gibi geldi. Her zaman aynı şeyi yaparak sonsuza dek ilerleyemezsin. Değişiklik, yenilik şart. Açıkçası eski albümlerine kıyasla daha çok beğendiğim bir albüm geliyor.

• 2ay

Tabii benim demek istediğim eskilerin şartları ve müzik zevklerince, bir efsaneydi Mettalica Aerosmith Queen vs vs bu yaptıkları da taktire şayan fakat dediğim gibi o ruhun ve müziğin hazzını o dönemde inceleyen ve dinleyen ben yeni şeylere kendimi daha yabancı hissediyorum. Ama elbette ki yaptıkları müziğe ve yeniliklere saygım var ve de beğenirim de. Ayrıca şarkı için teşekkürler.

• başarılı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...