KİTAPLARIMI SATMAK İSTİYORUM?

şu an piyasada çok satılanlar ve fazla ilgi gören kitaplarımı satmak istiyorum. Sizce nerelerde satmalıyım? Sahafları düşünmüyorum çünkü 30 tl olan kitaba 5 tl ver diyolarlar... Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Özelden mesaj atabilir miyim? Kitapları seven bir insanım, senden alabilirim.

0|0
    0|0
  • Letgo diye bir uygulama var oradan satabilirsin

0|0
    0|0
  • sen kac istiyorsun ki

0|0
    0|0
    • 2ay

yarı fiyatına satmayı düşinüyorum. çünkü kitaplarım sıfır gibi. çizik ya da kırışıklık yok.

• İyi bir fiyata satamazsın, zor...

0|0
    0|0
  • Aslında 5 tl den alması gayet normal. Şöyle düşünelim 5 TL sana veriyor bir başka alıcıya 15 tl ye satıyor. Eğer o alıcı 15 den fazla verecek durumdaysa zaten sıfır olarak internetten siparis verir :)

0|0
    0|0
  • bağış yapsanız daha iyi olur

0|0
    0|0
    • 2ay

paraya ihtiyacım var yoksa satmak gibi bir derdim olmazdı

• 2ay

ya şimdi paylaşırdım sizinle ama yorumu kaldırıp uyarı msjı alıyorum ks sitesinden yorum kaldırıyor sonra k. bakmayın

• 2ay

hadi ya mesaj olarak atsanız çünkü ben baktım bulamadım hiç

• letgo da sat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla sanirim 30 kitap falan sattim belki daha fazla. 85 TL te gitti hepsi :/ kitabın orijinal olması ve şu an ilgi görmesi önemli. Mesela kitapcinin elinde varsa aynısından, almak istemiyor.

0|0
    0|0
  • İnternet sitelerinde sat :)

0|0
    0|0
  • yapcak bişi yok 25 kitapa 60 tl verdi adam ayar oldum ama napalım yine kitap aldım.

0|0
    0|0
  • İnternet üzerinden satmayı deneyebilirsin. :)

0|0
    0|0
  • 5 tl az para değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Gayet az para. 30 tl verdiğim bir kitaba 5 tl verdirmem. ayrıca hiç bir hasar yokken. kitaplardan anlamadığınız çok belli.

• 2ay

Hayır bende kitap okurum ama bunun kitaptan anlamayla hiç bir alakası yok. Bu 2. el pazarı gibi bir şey. Sen zaten 1000 liraya aldığın telefonu hiç çiziği sorunu yok diye yine 1000 liradan satamazsın. O telefonun fiyatı istemediğin kadar düşecektir. 5 Tl senin az olabilir ama benim için fazla. Kitaplara değer verseydin zaten satmak istemezdin.

• 2ay

çok biliyosun sen ya? mecbur kalmasam satmazdım herhalde ayrıca sanane istediğim gibi satar istediğim parayı alırım sanane?

Yükleniyor...