Recep İvedik 5, 17 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda olacak. İzlemeyi düşünüyor musunuz?

Şahan Gökbakar müjdeyi verdi ve sosyal medya hesabından aşağıdaki resmi paylaştı. Çekimlerden bir kare
Recep İvedik 5, 17   Şubat   2017 tarihinde sinemalarda olacak. İzlemeyi düşünüyor musunuz?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim insanlarımızın seri filmlere karşı bir takıntısı var galiba. Recep İvedik 5 gelir, "yeter artık" Dabbe7 gelir "yeter artık, bir son verin" gibi yorumlar yapılır her seferinde. Bu gayet doğal bir şey. Şahan Gökbakar isterse Recep İvedik 18 yapar. Hasan Karacadağ isterse Dabbe 25 yapar, buna kimse bir şey diyemez. Eleştiri yapmak için çok daha mantıklı detaylar var onlara yönelin.
    Recep İvediğe gelirsek 1,2,3 filmleri başarılıydı diyebiliriz. Serinin 4. filmi tam bir hayal kırıklığı konu üzerinde çaba sarfedilmemiş buda zaten senaryoyu daralttı. Biraz hazıra konma durumu söz konusu oldu. 5. filmde bu yüzden gişe oranında bir düşüş yaşanırsa şaşırmam. Ama ben Şahan Gökbakar' ın 4. filmi unutturacağını düşünüyorum.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlara bol küfürlü sahneler izletecek yine. Komedi anlayışı bu oldu artık. Gerçi bazen bende gülüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Çanakalede nişanlım ile birlikte gideriz artık...

0|0
    0|0
  • İzlerim, şahan gökbakar ve şafak sezer dışında hiçbir türk filmi güldürmüyor

0|0
    0|0
  • Hayır gitmek yerine evde 1080p lik bluray rip ini indirip izlemeyi tercih ederim... sakin kafayla 5.1 dts var zaten pc ye bağlı...

0|0
    0|0
  • Gereksiz. Gitmek demek bunların saçma mizahını onaylar görünmek demek.

0|1
    0|0
  • kesınlıkle

0|0
    0|0
  • @_MaviiBalon_ kaç kere izliceksin 😕

0|0
    0|0
  • Hayır, bu şaklabanın hiç birşeyini izlenem

0|0
    0|1
  • Boku çıktı

1|0
    0|0
  • kısmet :D

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ben bunlara güler miyim yahu.

0|0
    0|0
  • hayır düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • ben izlerim

0|0
    0|0
  • Hayır baydı

0|0
    0|0
  • tâbi ki hayır

0|0
    0|0
  • 1kuruş para vermem

0|0
    0|0
  • şahanda yaşlandı be, izlerim.

0|0
    0|0
  • 3 4 u bile izlemedim.

0|0
    0|0
  • hâla izleyen var mı?

0|0
    0|1
  • Ne müjdesi resmen kara haber. Bu adamım recep İvedik filmleri neden iğrenç. Hem güzel olsa bile ona abanmayı bırak farklı bir film ve karakter ile izleyicinin karşısına çık. o cem yılmaz denen adamın arog ve Gora denen abuk subuk fimlerini izlemek içinse insanın aklını kaybetmiş olması lazım. daha doğrusu beğenmek...-resmen iğrenç -

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 12

• bunun için sinemaya gitmem

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor Kİ 1ken iyiydi 2eh işte ama abarttı artık 5 ne ya sıktı artık

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • Adam 5 az bir bütçeyle milyonlar kaldırıyor. Helal valla. Ama gitmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • gideriz

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • Bu kadar gereksiz bir film serisi görmedim. Komedi değil küfürü komedi göstermeye çalışan film

0|0
    0|0
  • Kesinlikle :D 👍

0|0
    0|0
  • Asla izlemem.

0|0
    0|0
  • düsünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...