Sizce de türk kızlarının twerk yapamaması büyük bir sorun değil mi?

ayrıca yüz karası. tamam artık anlaşıldığı üzere bir fransız hanımefendisi, iskandinav kültürel gelişmiği ya da kuzey güzellik seviyesine ulaşacakları yok eyvallah kabullendik tüm olayları düş görünüşe (makyaja) bağlıyorlar. madem sizde ozaman biraz kıvrak olunda bir twerk falan yapabilin ya. hadi latini amerikayı geçtim şu dünyada taaa elin rusu iskandinavı hoyratça umarsızca patır kütür twerk yapıp inletirken bizimkiler bir tek lahmacun yiyip trip atma konusunda seviye atlıyorlar. bence evlenilecek kız kriterlerinde twerk yapıp yapamaması kıstas olmalı. mesela eve gelmişsin kafan bozuk, bezmişsin, tak eşin gelio müzik patlatıo ordan sert bir twerk ölüyü bile canlandırır.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Direk dans yapıyorlar ya da oryantal turkler

0|0
    0|0
    • 2ay

direk dansı? kimi nereye, kime yapıyormuşdirek dansı arkadaş. bak direk dansını geçiyorum yani tutun direğe sütüne sürtüne in çık falan değil. oryantal malum yıllardır sıktı artık, hem kızlar için daha yorucu oluyor. ama twerk öyle değil, sadece twerk ya, figür yok bişey yok

• Sen yap

0|0
    0|0
    • 2ay

al işte, sen yap. sonra vay efendim ortalıkta kerimcan durmazlar türedi. ben çalışıyım didiniyim, evi geçindiriyim, special day ayağına yemeğe çıkarıyım, hediye alıyim, yazında tatiline çıkarıyım, sonra twerk üde ben yapıyım. el insaf yahu.

• Kolay bir dans yapmasi da guzel fakat pek ortamlarda ben twerk yapiyorum denilecek bir dans degil turkiyede haliyle diyemezsin

0|0
    0|0
    • 2ay

evet bu görüşe katılabilirim malum şimdi bir mekanda twerk yapsan 15 dakkada ekmek arası yapıp yerler adamı, öyle bir açlık var ülkede ve evet katılıyorum ülkede bir yobazlaşma süreci başladı 3-4 yıldır ki şortlu kızı bile rahatça dövüyorlar artık. ama en azından şu kliplerde falan görseydik ya. en azından yapabiliyormuşuz desek. zaten şarkılar bok gibi klipler stabil şekilde aynı hareketi yapan 2 erkek 2 kızdan oluşuyor. ama twerk kültürü bu ülkeye yerleşmeli. twerk = mutlu aile = mutlu toplum

• 2ay

Herkes sevgilisine twerk yapsin :D

• 2ay

evet sevgilisne yapabilir mesela latin standartlarında bir twerk yaparsa sevgilisini kendine daha çok bağlayabilir, başkalarının yapamadığını yaptığı için. ozaman aldatmada olmaz, aşk acısı bunalımda olmaz mutlu mesut çiftler evlilikler al sana sorun çözüldü.

• Ne içtiysen bana da bir duble yollatsana

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen bende isterim :D

• 2ay

Kendinle çelişiyorsun

• 2ay

bende sonucta bir erkegim gencken kizlara bana gel dedigimde amacim aslinda belliydi o yüzden söylüyorum. Dikkat et sen

• Yav he amca

0|0
    0|0
  • Sorun degil gayette normal

0|0
    0|0
    • 2ay

nasıl normal ya, siz kız değil misiniz ya? ee kız dediğin twerk yapabilmeli, nobel ödülü falan alın demiyoruz abi, twerk ya. diyelim ki bizim hatunlarda dünya standartlarında çok şükür.

• 2ay

niye ben yapıyım pandacım? niye herşeyi erkekler yapsın. bak bir sorumluluk yüklüyoruz hemen kaçıyorsunuz. twerk yapan erkek sence normal mi? kerimcan dedikleri yaşam formu sadece bu ülkenin geri zekalılarının tek elinde olan popüler kültür sıçıntılarından biri sadece.

• 2ay

özel günlerde bari yapabilin en azından. şöle bir work work work work work diy müzik başlasın umarsızca bir twerk. vay be diyelim bizim hatunda da neler varmış.

• Evde kalcan

0|0
    0|0
    • 2ay

abi en azından istekli olsun yatkın olsun ben parasını verir kursuna yollarım. bak direk dansı falan değil yani güç, denge, akrobatik yetenek gibi şeyler gerektirmiyo. sadece twerk...

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk VS Rus kızı Twerk :P asddfsd şaka gibi ya makayara bak
    https://www.youtube.com/watch?v=MeElL7b3YNE

0|0
    0|0
    • 2ay

özet bu abi işte özet bu. romanlarda olmasa çekirdekten yetişicek bulamıycaz. bak bu kızdan olur mesela az eğitim versen sean paul kliplerinde oynar.

• Düğününde Ankaranın bağları çalarken oradaki kadınların twerk yapmasını istemiyorsan bu konuyu fazla kurcalamamalısın. Düşününce miğdem bulandı :)

0|0
    0|0
    • 2ay

niye bu iğrenç bakış açısını yerleştidin zihnime? twerk yapan ankaralı 75 kilo teyze :(

• 2ay

Bide bu açıdan bak kısa tişörtler güzel ama sarkan göbek olunca nasıl duruyorsa ondada öyle olur.

• Abi adam konuya çok uzak ülkede nebilim dünya
    ya da herkesin bir derti felan var sen bunumu dert ettin kendine 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

ettim abi ne var , sence de bu bir eklik değil mi? normal birşey mi, tv yi açsan klip çektim dans ediyorum diye aptal saptal zıplayıp hoplayanlar dolu. twerk yapan iranlı gördü bu gözler ya ötesi var mı. kızsın ve twerk yapamıyosun, formula 1 yarışçısının düz vites arabayı stop ettirmesi gibi birşey...

• 2ay

Keşke benimde dertim bukadar kolay olsa
      Demeki cok fazla sıkıntın yok hayatta senin beli
      Keşke benimde öyle öyle olsa.

• Ne istiyonuz Turk kizlarindan anlamiyorumki

0|0
    0|0
Yükleniyor...